2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی خیره همون عزیزم 

مرسی عزیزم😙

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
همه مرد ها هم اینجوری نیستن یه سریشون هم احساسی هستن  

من خودم تجربه یه عشق عمیق و آتشین داشتم... 

عشقی که ازم تار مو میگرفت.. میذاشت لای کتاب شعرش

براشون شعر میگفت... 

مست میشد گیتار میزد برام... میخوند... 

از زیبایی هام میگفت... عاشقانه دوسم داشت ولی سر جداییمون منطقی تمومش کردیم...  

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
پس چرا بعضی میبینم ک خیلی وابسته شدن 

عزیزم اونا اعتماد به نفس ندارن یا از تنهایی میترسن یا سنشون کمه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چن مدت باهم بودین گلم؟؟ و اینکه بخاط چی جدا شدین

3 سال عزیزم واقعا یادآوری دلیل جداییمون حالمو بد میکنه تو یکی از تاپیکهام هست

عنوانش تاپیکمو ترکوندین هست. صفحات 11 ب بعدشو چک کنی نوشتم برا یکی... ببخشید گلم تو امضامم نوشتم که یادآوریش داغ دلمو تازه میکنه

2738
باشه عزیزم ببخش ک پرسیدم 

عیبی نداره گلم تو ببخش ک نتونستم توضیح بدم 🖤

هیچکس نمیدونه عزیزم فعلا هم ک واکسنی نیومده و مردم دیگه مثل قبل رعایت نمیکنن  از وضعیت قرمز ک ...

ممنونم از این ک وقتتون رو بمن دادین

خداپشتو پناهتون

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔