2733
2739
عنوان

ریزش مو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2332 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس حالا حالاها راه داری 😅😂 دهن منو که سرویس کرد ایشالا شما زیاد اذیت نشی 

من صورتم زیاد جوش نمیزد جوشهاهم ریز بودن رفتم دکتر کلا ی دوره مصرف ی ماهه برام نوشت 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
ریزش رو قطع میکنه؟

اره رشدشونم خوب میکنه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
جدی امتحان کردی خودت

اره هم خودم هم اجیم 

امپولا رو دلشتم انجام دادم خوب بوده سر اجیم دلشت خالی میشد الان پر شده و اون موهای ریزشم دراومدن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
من این روشو خودم ابداع کردم  ولی تو گوگلم زد در موردش یه چندتا مقاله بود  امپول پرژسترون ...

یه آمپول برا یه بار استفاده کافیه؟

با انگشت ماساژ دادید؟

چند ساعت رو سر بمونه؟ بعد شستشو انجام دادید.

هر روز استفاده کردید؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738
یه آمپول برا یه بار استفاده کافیه؟ با انگشت ماساژ دادید؟ چند ساعت رو سر بمونه؟ بعد شستشو انجام داد ...

اره اولش یه دونه بشکن بریز اروم اروم ماساژ بده ببین بو میده نتونستی برو بعد ۲۰ دقیقه بشور تونستی  تحمل کنی بزار یه شب تا صبح باشه

من اولش دو روز درمیون استفاده کردم 

ولی هفته ای یه بار بزن 

اره اولش یه دونه بشکن بریز اروم اروم ماساژ بده ببین بو میده نتونستی برو بعد ۲۰ دقیقه بشور تونستی &nb ...

یه دنیا ممنونم

بعد چند بار استفاده نتیجه گرفتید؟

ایرانی یا خارجیش رو گرفتید؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
یه دنیا ممنونم بعد چند بار استفاده نتیجه گرفتید؟ ایرانی یا خارجیش رو گرفتید؟

خواهش میکنم عزیزم

من  ایرانی داشتم 

الان یک ماه شده من  فرق وسط زدم خوب شده خودم راضیم 

خواهش میکنم عزیزم من  ایرانی داشتم  الان یک ماه شده من  فرق وسط زدم خوب شده خودم را ...

متشکرم🙏🌺