2737
2734
عنوان

چقدر بده آدم عاشق بشه این شکلی 😵😨

| مشاهده متن کامل بحث + 3043 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشو ته این داستانا همش استرس ابرورریزیه ،خیلی بخوادت میاد خواستگاری ،درد که نداره بترسن ،دوستم که بشین نخواد بیاد بهونه میاره نمیاد پس چرا خودت بندازی دردسر دو روز دیگه بگه خودت میخواستی با من باشی 

2731
الان فراموشش کردی.اون اقا چی شمارو ازیادش برده

من بله قبل نامزدیشم کسی تو زندگیم بود 

اونم بله این سری ک اومد خیلی بهتر بود حالش ولی اونجوری ک‌منو دوست داشت ندیدم عاشق همسرش باشه تا روز قبل نامزدیشم دعوا راه انداخته بود ک آمادگیشو نداره خواهرش برام تعریف کرد ولی دختره یکم پولداره خانوادش گفتن منطقیه ازدواجش

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
من ک عاشق دوست داداشم شدم اول اون پیشنهاد داد عاشق شدیم حالا هم میخایم ازدواج کنیم....

پیشنهاد چی داد؟؟ دوستی یا ازدواج؟؟؟ دقیقا چی بود پیشنهادش؟؟ و اینکه آیا از اول داداشت در جریان بود؟؟

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
پیشنهاد چی داد؟؟ دوستی یا ازدواج؟؟؟ دقیقا چی بود پیشنهادش؟؟ و اینکه آیا از اول داداشت در جریان بود؟؟

یکی دو سال میخاست باهام باشه بعدش دوست شدم بعذ یک سال اومد خواستکاریم چند روز قبل خاستگاری داداشم فهمید منو میخاد مشکلی نداشت گفت خب واسه زندگی میخادت اشکالش چیه..

واسه معجزه ای ک منتظرشم ی صلوات بفرستیدعشقها
یکی دو سال میخاست باهام باشه بعدش دوست شدم بعذ یک سال اومد خواستکاریم چند روز قبل خاستگاری داداشم فه ...

خب الهی شکر. پیداس پسر خوبی بوده. خدا حفظش کنه برات گلم

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2738