2737
2734
عنوان

خانوما کسی بیداره کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 57 پست
انشالله که بیاد پایین، خواهش میکنم گلم

انشاالله..مرسی عزیزم💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
شکمش خنک نگه دار 

لختش کردم فقط پوشک داره...احساس میکنم با سنگ نمک پاشویه کردم تبش پایینتر اومده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر خوبم . اینجا کسی پزشک نیست و با احترام به همه .اینجا رو ترک کن و بشین کنار فرزندت . بهتره کوشی ...

به خدا یه دستم گوشیه یه دستم دارم دستمال نم دار میکشم تن پسرم

گفتم از تجربیات دوستان استفاده کنم

واقعا درمانده شدم....با این اوضاع کرونا بیمارستان نمیبرمش....منتظرم صبح بشه بازم ببرم مطب دکترش

ان شاءالله زود خوب میشه کارایی که دوستان گفتنو انجام بده حتما 

مرسی عزیزم...خیلی لطف کردین💖

دکتر بردمش...گفته ویروس رزولا گرفته دورش ۴ روزست خودش خوب میشه فقط باید تبش کنترل بشه خیلی فکرم دا ...

نترس خواهر گلم پسر منم گرفته بود خداروشکر شربت ها و همین شیافارو دادم حالش خوب شد ولی روز پنجم کلا بدنش جوش زد جوش قرمز اونم بعد دوسه روز کاملا محو شد خداروشکر..‌

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
برای بچه زیر یه سال مجازه؟

من شربت اطفال میگرفتم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738
نترس خواهر گلم پسر منم گرفته بود خداروشکر شربت ها و همین شیافارو دادم حالش خوب شد ولی روز پنجم کلا ب ...

خدا پسرتو برات حفظ کنه...انشاالله پسر منم زود خوب بشه

من شربت اطفال میگرفتم

مرسی عزیزم.💖

اب پیاز رنده کن بزن کف پاش

حتما امتحان میکنم عزیزم

خدا پسرتو برات حفظ کنه...انشاالله پسر منم زود خوب بشه

ممنونم عزیزم😘

ان شاءالله نترس هیچی نیس فقط تبشو کنترل کن که بالا نره ...

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤