2410
2553
عنوان

به نظر شما....

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 28 پست
انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 زندگیت غرق در شادی و آرامش باشه 🌷  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمّ ...

ممنون سمانه جانم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  

انشالله که غماتون کم بشه ... 🙏

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
2714
ممنونم امیدوارم همیشه خوش باشید

سپاس از لطفتون ، همچنین ..

زنده باشید ... 🙏

ای دلِ پاره پاره ام ~دیدنِ اونست چاره ام خواستم ادامشو بنویسم دیدم تاپیکتون قفله گفتم اینجا بگم ...

وقتی وفانداره ، ازآسمون بباره ،بغل بغل ستاره،چیزی که فایده نداره ،دلِ که میشه بیچاره، غصه میاره چاره!! !!چون عاقبت نداره.

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
وقتی وفانداره ، ازآسمون بباره ،بغل بغل ستاره،چیزی که فایده نداره ،دلِ که میشه بیچاره، غصه میاره چاره ...

تو تاپیک من مشاعره راه انداختید😂😂😂

شوخی میکنما ناراحت نشی عزیزم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
تو تاپیک من مشاعره راه انداختید😂😂😂 شوخی میکنما ناراحت نشی عزیزم

همین خندت کافیه😁😂

نیت همین بود✌😝🥴

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
فدات عزیزم😘

💜❤🌹🌹🌹🥰