2726
عنوان

زندگی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا ازادی میره دیگه.

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2728

متاهلی هم خوبیای خودشو داره به شرطی که آدمت رو درست انتخاب کنی

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

بستگی داره شوهرت و اخلاق خودت چجوری باشه. خیلی ها هستن از زندگی متاهلی می نالن 

ولی من مثل خیلی های دیگه بشدت راضی و عاشق شوهر و بچمم. اگه شوهر آدم پایه و همدل و هم فکر آدم باشه. خیلی شیرین تر از اونی که فکر کنی 

تو همانی نبودی که گفتی مادر خواستگارم گفته باید لباسها و دربیاری نگاه کنم چی شد 

اره همونم 

هیچ ب فنا رفت همه چی

پسره بیشعور بجا معذرت خواهی پشت مامانش در اومد 😑

مرد خوب و ازدواج خوب آرامشی بهت میده که هیچ وقت تو مجردی طعمشو شاید نچشی . هم مجردی هم تاهل هردو مزایا و معایبی دارن . اما اگه نگاه درستی ب زندگی داشته باشی عیبی ب چشمت نمیاد مثل ی شرایطی میمونه که باهاش کنار اومدی و پذیرفتی و دیگه در نظرت عیب نیست . 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
اره همونم  هیچ ب فنا رفت همه چی پسره بیشعور بجا معذرت خواهی پشت مامانش در اومد 😑

وا بی فرهنگ انگار اون موضوع مسخره هم از زیر سر پسره در اومده اصلا ما دخترا شانس نداریم

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩

توروجون هر کسی دوس داری به حرف مادرت گوش کن .. ممکنه الان اصلا درک نکنی نه حرفاشونو نه رفتارآی بزرگترآ و مادر و پدرتو .. ولی وقتی بهشون اعتماد کردی به حرفاشون .. اونوقت ثمره این اعتماد و گوش کردن رو میفهمی

من به حرفشون گوش نکردم با کلی خواستگار داشتن الان ۳۲سالمه و هیچ خواستگاری ندارم اگرم داشته باشم خیای سطحشون پایینه 

شما منو نمیشناسید و قصدمم پز دادن نیست ..خدا شاهده بعضی روزآ حتی دوتا خواستگار داشتم .. خداروشکر دختر خوشگلی ام و همین الانش هم با ۳۲سن همه میگن که اصلا سنم بهم نمیخوره و خیلی کوچیکتر نشون میدم ولی هرچقدم خوب مونده باشی و دختر آفتاب مهتاب ندیده ای باشی و خلاصه بیسته بیست باشی هم بقول مامانت  یه مدت برا دختر خواستگار خوب میاد اون مدت رو باید خوب فکرآتو بکنی و انتخاب خوبی بکنی وگرنه مث من کلاهت پس معرکه اس ..متاسفانه این جمله که من آمادگی ازدواج ندارم فقط برا پسراس ما دخترآ هر موقع که خواستگار خوب اومد باید آمادگیشو داشته باشیم😔

با اینکه خیلی وقته بخاطر همین مشکل ازدواجم حال و حوصله حرف زدن ندارم .. وحتی تایپ کردن که از حرف زدنم سختره ولی این حرفارو برات نوشتم بلکه از تجربیات من استفاده کنی و این راهی که من رفتم رو تو تجربه نکنی چون خییلی راه بدی هستش ..