2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره هانده راچل بازیگر دهنم همیشه بازه براش

وای راست میگی منم الان چند وقته توی کفش هستم اخه چقدر این نازه😍😍😍😍

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
میترسم بگم خودم

جوووونز دندوتاش چ خوشگله

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728

من از دقتیکه خودمو تو آینه دیدم خوب عادت کردم 

یه بار لبه ساحل به آب زلال زل زده بودم که یهو عکس یک هوری بهشتی تو آب دیدم

خودمو میگم به وجد اومدم 

تا به خودم اومد دیدم خورشید خانم کم اورد و رفت

💝اللّهم صل علی محمد وآل محمد💝
عنوان تاپیک درمورد دست فرمون خانمها می بود

من جواب اون آقا و دادم....ایشون از اول شروع کردن و بحث و پیش کشیدن...منم جواب دادم....

وگرته عنوان تاپیک جلومه میخونمش

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
میتونی جدا جدا بخری خودت تو خونه اسیاب کنی بعد از هرکدوم مساوی تقسیم کنی استفاده کنی اینجوری بهتره ب ...

اها حالا فردا همسرم بفرستم اگه گیرش نیومد بگم جدا جدا برام بخره پس 

ممنونم عزیز دلم لطف کردی 

خدایا شکرت 🙏🏻
2738