2733
2734
عنوان

چه جوری ابلیمو بگیرم???? بیاید از تجربتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اینقد سالیانه ابلیمو مصرف میکنید؟ 

اره دیگه الکی که نمیخریم 

ما خانواده های دو نفریمون 40 کیلو لیمو میخرن و 60 کیلو غوره 

بقیه خانواده ها هم بالای 60 کیلو اب لیمو 100 کیلو هم غوره 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
کجا نگه داری میکنید یخچال یا بیرون

ما میذاریم بیرون جایی که افتاب بهش نخوره که رنگ و طعمش رو تغیر بده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
اره دیگه الکی که نمیخریم  ما خانواده های دو نفریمون 40 کیلو لیمو میخرن و 60 کیلو غوره  ب ...

😐میتونم بپرسم تو چیا استفاده میکنید که اینهمه میشه؟ 

دونفر ادم 40 کیلو لیمو اخه

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
اوووپس چه زیاد دمتون گرم

مصرف خاندان بالا هاست پارسال یه عموزادمون رفت با ایسوزوش لیمو اورد برای اقوام دو بار رفت 😂😂😂😂

من هرسال همینکارومیکردم،امسال همسرم نذاشت چون فروشنده گفته بوده جدانکنی بدطعم و بدرنگ نمیشه!! تاحال ...

برا تلخیش میگن ۲۴ ساعت باید هویج بندازی توش بعد برداری بندازی دور

یا یکم نبات

2738
😐میتونم بپرسم تو چیا استفاده میکنید که اینهمه میشه؟  دونفر ادم 40 کیلو لیمو اخه

اول مهمون برامون زیاد میاد 

بعدم هر چی میخوایم بخپریم توش ابلیمو استفاده میشه 😂😂😂 تازه اب نارنج جدا میگیریم 

تو همه خورشت ها ابگوشت سوپ یا اگر برنج خارجی بخوان بپزم حتما بهش ابلیمو میزنم بعد مثلا اش سبزی و اش رشته و اینا رو هم بهش ابلیمو میزنیم از همه مهم ترشربت ابلیمو  

ممنون بابت راهنماییتون🙏🌹

خواهش میکنم گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم