2737
2734
عنوان

من وقتی که از دست شوهرم دلخورم😂😂😂+اسکرین شاااات

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 82 پست
چ زیبا...چهار اثر رو تا حالا نخوندم میگن خیلــــی جالبه.تعریفشو زیاد شنیدم

اره این جملاتی ک نوشتم با خوندنش هم ادم انرژی میگیره و همین انرژیه ک میره سمت کائنات و چیزی ک میخوایم رو خلق می کنه کم کم

کتاب خانم شین عالیه😍حتما بخون

رایگان تو تلگرام پی دی افش هست

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
اره این جملاتی ک نوشتم با خوندنش هم ادم انرژی میگیره و همین انرژیه ک میره سمت کائنات و چیزی ک میخوای ...

مــــــــــرسی از این همه انرژی مثبت.  .من خودمم سعی میکنم شکرگذار باشم در همه حال

هر بار این درو محکم ببند برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش اسم علی رو پاک کنی عزیزم میتونی با قانون جذب شوهرتو درست کنی هرجوری ک دوس داری بکنی من تا ۳ماه ...

مرسي عزيزم 😍😍😍😍از امروز شروع ميكنم اوميدوارم كه نتيجه ببينم😢💔😘

نتيجه ديدم تايپك ميزنم تگت ميكنم😍❤️

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2731
عزیزم برااین چیزا غصه نخور خدمت ب پدرو مادر وظیفه ی فرزنده هرچند ک اونا قدر ندونن کلا میدونی ک هیچ ک ...

ینی اصلا بروی خودم نیارم؟گله ای اعتراضی نکنم؟چطور خودمو اروم کنم اخه؟؟😔😔خودشون هم با اینکه دارن اما هیچی نمیدن،اونوق چطوری من اروم باشم!؟😔

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
ینی اصلا بروی خودم نیارم؟گله ای اعتراضی نکنم؟چطور خودمو اروم کنم اخه؟؟😔😔خودشون هم با اینکه دارن ام ...

پست های بالاتر درمورد قانون جذب توضیح دادم گلم و کتاب معرفی کردم شما اتفاقی تواین تاپیک نیومدی

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
مرسي عزيزم 😍😍😍😍از امروز شروع ميكنم اوميدوارم كه نتيجه ببينم😢💔😘 نتيجه ديدم تايپك ميزنم تگت مي ...

خواهش.فقط اینک کتاب هارو حتما بخون چون یسری قوانین وجود داره ک باید بدونی و اگ ندونسته اون جملات رو فقط خالی خالی تکرار کنی خدایی نکرده وقتت هدر میره

قوانینشم راحته باید جوری جملات تاکیدی ک ساختی رو تکرار کنی ک احساسات هم همراهش باشه انگار الان اون چیزی ک میخوای رو داری و خیلی شادو خوشحالی و داری سپاسگزاری می کنی و قوانین دیگ...

راز۲ هم تو کافه بازار هست ک اونم کامله قوانینش

حتما کتاب ۴اثر از فلورانس اسکاول شین رو بخون چون کلی مثال ساده داره ک باعث میشه تو جذب رو کامل یادبگیری!!!

خیلی دوس دارم همه رو بااین قانون آشنا کنم

راستی اگ قوانین رو رعایت کنی حتما حتما میتونی

قانون اول اینه ک خودتو باور کنی و ایمان داشته باشی ک میتونی😍😍

2738