2726
عنوان

شب عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2823 بازدید | 53 پست
باشه من بی حیام ..شما ببخشید..مردی که اینجا هست ..مرد نیست ..بچه ای هم که اینجاهست بی خود میکنه که ه ...

جالبیش به همینه،تاپیک بغلی براحتی ۱۸+حرف میزنه۹صفحه هم رفته جلو..هیچکی از کاربراییکه اینجا توپیدن اونجاچیزی نگفتن

اونوقت تاپیک شما بده!!!!

عزیزم استارتر نخواسته که مسائل جنسی تعریف کنین.شما یه جور دگ برداشت کردین.استارتر خواسته همینجوری از ...

اره واقعا چون مادرشوهر خودم کلی ناراحت شد که من اون شب رفتم خونه خودم ..واسه همین پرسیدم 

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا چون مادرشوهر خودم کلی ناراحت شد که من اون شب رفتم خونه خودم ..واسه همین پرسیدم 

بخدا ملت دنبال دعوا میگردن

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
جالبیش به همینه،تاپیک بغلی براحتی ۱۸+حرف میزنه۹صفحه هم رفته جلو..هیچکی از کاربراییکه اینجا توپیدن او ...

همین دیگ تعجب کردم ..سوال من بد بود .ولی اینکه میگن بی حیایی بد نیست توهین نیست ..

اشکال نداره عزیزم ..بیخیالش فدای سرت ..هر کسی ی اخلاق و طرز فکری داره.. 

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه
2728
همین دیگ تعجب کردم ..سوال من بد بود .ولی اینکه میگن بی حیایی بد نیست توهین نیست .. اشکال نداره عزیز ...

ازکوزه برون همان تراودکه در اوست،من که از شما چیز بد ندیدم گلم🌹🌹

عزیزم استارتر نخواسته که مسائل جنسی تعریف کنین.شما یه جور دگ برداشت کردین.استارتر خواسته همینجوری از ...

دقیقا . ذهن خودشون مریضه و ب اسی می پرن

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
جالبیش به همینه،تاپیک بغلی براحتی ۱۸+حرف میزنه۹صفحه هم رفته جلو..هیچکی از کاربراییکه اینجا توپیدن او ...

اونوقت من تو تاپیک ۱۸+ نی نی یار تگ کردم همه بهم‌گفتن بی جنبه و کلی فحش دادن

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️