2737
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 13243 بازدید | 516 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو که با این حرفت غرورمون رو با خاک کوچه یکسان کردی    

پووووزش😁😁😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2728
فروردین به شدت مغرورم و خودخواه

دقیقا👌

فروردینی هارو با همین اخلاقا میشناسم.

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
فروردین     شدیدا  منطقی  مقرراتی   مقید به قوانین    شدیدا راز د ...

حسود؟ مغرور؟ متکبر؟

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
حسود؟ مغرور؟ متکبر؟

حسود ک نیستم    ولی   زیاد شنیدم بهم بگن مغرور   اونم   در برخورد های اولیه        غرور کاذب ندارم

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان