2703
2553
عزیزجانم برای من خیلی دعا کن.. التماس دعا

حتما عزیزم مشکلت رو اگه دلت خواست بگو بگم مامانم برات دعای توسل بخونن 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
خداروشکز عزیزم توکل به خدا من همون لحظه که گفتین براشون دعا کردم و شیرینی نذر کردم انشالا که خوش خبر ...

ممنونم از لطعت عزیزم انشاا... دیگه بعد از عید میره ام آر آی البته دکارش گفت از نظر من خمه چیز خوبه و نیازی هم نیست اما چون سونوگرافیستت گفته موظفم بگم بری، انشاا... به حق جدتون یک کار خیلی خوب براتون جور میشا من براتون ناد علی میخونم عزیزم خودم خیلی ازش حاجت گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما عزیزم مشکلت رو اگه دلت خواست بگو بگم مامانم برات دعای توسل بخونن 

عزیزدلم میتونم حاجتمو نگم ولی مامانتون برام دعای توسل بخونن؟؟

عزیزای دلم میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید❤
عزیزدلم میتونم حاجتمو نگم ولی مامانتون برام دعای توسل بخونن؟؟

بله عزیزم چرا نشه حتما 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2456

خیلی دیر این متن شما رو میخونم ولی خدا الهی همیشه سلامتی بده به مادرتون امیدوارم هر جا هستین سلامت و شاد باشید کنار هم ❤ من تا حالا هرچی از خدا خواستم بهم بخشیده دیر بوده به نظر خودم البته ولی بالاخره بخشیده بهم قبولی دانشگاه تو شهری که خیلی بعید بود بابام قبول کنه ازدواج با عشقم الانم یه دخمل سه ماه و نیمه حاصل این عشقه .. فقط الان از خدا میخوام دوباره برگردم میش خانوادم مشهد ما الان اصفهانیم با اینکه خانواده همسرم خیلی کمک احوال ما هستن خدا سلامتی به پدر شوهرمم بده بیماره ولی واقعا من با این بچه کوچیک سخته دوری برام میخوام ادامه تحصیلم بدم در آینده از حضرت رقیه برام بخواید از ته دل پاکتون ایشالا خودمم سفره میندازم براشون

2714

خانما شوهرم تومور مغز داره براش دعا کنید خدا و حضرت رقیه شفاش بدن امروز خونه مادرشوهرم روضه هست خودم هم براش سفره حضرت رقیه میندازم اما من سرتا پا گناهم نمیدونم قبول بشه یا نه اما شما خواهشاااااا دعاش کنید التماس دعا از تک تکتون دارم .

ما هم اول صفر داشتیم  واقعا سفره خوبیه انقدر همه هر سال ازش حاجت میگیرن که باورت نمیشه حدود ۱۰ ...

میشه لطفا آداب شو بگید؟؟ حتما باید روضه هم خونده بشه یا همین که سفره بندازیم کافیه

سلام عزیزم

ممنونتون میشم 

لطفا برای شفای مادرم که بیماری کنسرش عود کرده وفردا سی تی داره که ببینن کدوم قسمتها درگیر شده دعا کنید  

انشااله این مریضی ریشه کن بشه

همه مریضا و مادرم سلامتی کامل بدست بیارن