2726
عنوان

چی میشه یه پسر این حرفارو بزنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 71 پست
حس ششمت نمیگه فرد مورد نظر من کی پیام میده؟ 

وااا مگه من اینده ببینم. من چون این مدل پیام داد گفتم ندیده ادم نمیتونه نظر بده گلم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرت کنکورم چی میشه؟فعلا دهمم 

به نظرم الان بزرگ شدی و باید دور این کارهای بچگانه حسس ششم و فالگیری خط بکشی..وگرنه اسیب بدی میخوری

خودت با دستان و تلاش خودت زندگی و سرنوشتت رو رقم بزن باتوکل به خدا

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
2728
لابد اونم از تو خوشش میاد و از حالا داره خوردت میکنه که بعدا نخوای پررو بازی دربیاری،اکثر مردا همینن ...

خیلی برام عجیب بود ادمی که تا چند روز پیش میدید ناراحتم دلداریم میداد باعث ناراحتیم شه.منم عقیدم همینه ک ما زنا تو این جامعه به چشم نمیایم ولی اون کاملا مخالفه

أحب نفسي في أي إصدار
به نظرم الان بزرگ شدی و باید دور این کارهای بچگانه حسس ششم و فالگیری خط بکشی..وگرنه اسیب بدی میخوری ...

ممنونم انشاالله برام دعا کن موفق بشم نتیجه ی تلاشمو بگیرم.

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
خیلی برام عجیب بود ادمی که تا چند روز پیش میدید ناراحتم دلداریم میداد باعث ناراحتیم شه.منم عقیدم همی ...

روشنفکرترین مردا هم خیلی جاها زنا رو ضعیف میدونن متاسفانه.اینم شگرد ایشونه😁