2733
2739
عنوان

کسایی ک تحصیکرده هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 50 پست

شما پیش زمینه نداری عزیزم با روزی دو ساعتم دروس تجربی رو نمیشه خوند و رشتهع تاپ مثل پزشکی و دندونپزشگی قبول شد سنتون مشکلی نداره دختر خالم تو سن 38 سالگی پزشکی قبول شد البته ایشون قبلا فوق یه رشته غیر مرتبط داشت ولی دیدم چقدر تلاش کرد برای پزشکی واقعا خواب و خوراک نداشت و همه زندگیش درس شد. اینارو نگفتم دلسرد شی گفتم تا بدونی شدنیه و تلاشتو بیشتر کنی موفق باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقع بین باش

سن ۲۹ سالگی وسط مسئولیت زندگی، سن رقابت با بچه های ۱۸ ساله و تازه شروع برای قبولی پزشکی نیست.

موفقیت هم فقط تو پزشک شدن نیست.

واقع بینانه برای خودت هدف درنظر بگیر

شوهر منم تو این سن گاهی همین حرفو میزنه، بهش میگم آخه یه ذره فکر کن، آدم تو هر سنی که نمیتونه هرچیزی رو دلش بخواد.

2728
اخه پسره همکاره شوهرمه وقتی گفت با یه ولعی گفت شوهرم.انگار خیلی بالابوده گفتم انتظار داشتم با این تع ...

عزیزم 😂هنو هیچی نشده ناامیدیو ترس 

تلاشتو بکن وقت بزار برنامه ریزی پشت کار حتما میشه

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

عزیزم صبح زوده زود باید پاشی و درس بخونی 

هم مغزت بازه هم بچه میخوابه 

سعی کن روزی ۴ ساعت مفید درس بخونی 

از دیگران هم میتونی کمک بگیری(همسرت یا مادری خواهری برادری دوستی کسی)کمک بخوای و بگی  مثلا پنجشنبه جمعه بچه رو بسپری بهشون (البته ببین واقعا راضین یا نه)

بعد هر هفته پنجشنبه و جمعه که بچه ها نیستن از صبح حسابی بخونی و مرور و تمرین کنی 

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤