2410
2553
عنوان

من از ی پسزی خوشم اومده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه استوری نمیزاره لنتی 😂😐

ای بابا😂😂 

یه پرسشو پاسخی چیزی بزار بعد بگو هر کس جواب نده فحش میدم ببین چی میگه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2720
ای بابا😂😂  یه پرسشو پاسخی چیزی بزار بعد بگو هر کس جواب نده فحش میدم ببین چی میگه

آره فکر خوبیه 

ی پرسش پاسخ میزارم اسمشم تگ میکنم میگم اگ جواب ندی خیلی خر و احمقی که منو معطل خودت کردی 😂😂😂

🖤
آره فکر خوبیه  ی پرسش پاسخ میزارم اسمشم تگ میکنم میگم اگ جواب ندی خیلی خر و احمقی که منو معطل ...

اره بگو😂😂

نگی ها یه وقتی پرو میشه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2714
ن بابا مگ خرم  من اصلا نمیخام مستقیم چیزی بگم میخام اون شروع کنه

همون پرسشو پاسخه خوبه ها یه بار امتحانش کن ببین چی میشه