2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره برم دیدن بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2273 بازدید | 51 پست
ملاقات نداره ؟

نه معلومه ک نداره

همه اونایی که اونجا خوابیدن عزیز یه خانواده هستن 

همه اونا دختر دارن پسر دارن 

نمیشه ک هر کسی بگه بابامه مادرمه پاشه بره ملاقات 

همینطوری پیش میره روزی ۲۰۰ تا کشته داریم دیگ

اگه بیماری دیگه ای داشتن باز میشد ی چیزی بگی

من خودم پدر از دست دادم درک میکنم اما الان وضع فرق داره همه موظف به رعایت هستند

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
نه معلومه ک نداره همه اونایی که اونجا خوابیدن عزیز یه خانواده هستن  همه اونا دختر دارن پسر دا ...

بله دقیقا .وقتی ملاقات نباشه که دیگه کسی نمیره که .

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من اگه بودم  قید زندگیمو میزدم ولی پیش بابام میموندم ،من خیلی وابسته پدر و مادرمم 

خدا الهی پدرتو شفا بده سایش سالیان سال بالای سرتون باشه

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن

سلام حال پدرتون چطوره؟

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح