2733
2734
عنوان

مادر ناتنی بیست ساله+بقیه ی حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 9065 بازدید | 229 پست
آره بخدا دیگه نمیکشم برام دعا کن میدونم خودتم مادر بودی دختر ی بودی که زندگیش مثل منه فقط برام دعا ک ...

انشالله عزیزم

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
ماهی جان واقعا دختر قوی بودی تو و همیر قبلیت به نظر من تقصیری نداشتید  سن کم شما و بی تجربه گ ...

ممنون عزیز دلم. خیلی باهاش صحبت کردم دعوا کردم چ شبا ک تا صب بیدار موندم گریه کردم تا درست شد. الان خیلی بهتر از قبل شده فقط دخترش خیلی اذیتم میکنه

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چیزی که من خوندم ه نظرم خیلی خدا باهات بوده  الان واقعا بعد از دوبار طلاق واقعا سومی بیاد ...

اره دقیقا دلیلایی ک من برا طلاق داشتم واقعن قابل درک نبود و بچگانه. الان همسرمو زندگیمو خیلی دوست دارم اما بازم زندگیم بی مشکل نیس دخترش خیلی خیلی اذیت کنندس دعا کن بعد اینم خدا هوامو داشته باشع

ممنون عزیز دلم. خیلی باهاش صحبت کردم دعوا کردم چ شبا ک تا صب بیدار موندم گریه کردم تا درست شد. الان ...

بچه است

اونم دختر 

حسود میشه

صبور باش خدا یکی مثل خودت رو سر راهت قرار داده

باهاش خوب باش.

اونم کمبود داره

بهات زندگی میکنه؟

میشه لطفا تاپیک‌هام رو گزارش بزنید♡
2728