2733
2734
بچه ندارم. ولی مگه قراره با ظرفام پیر شم؟؟ بعد ۱۰سال هم نباید توقع شکستن داشته باشم؟؟ نشکنه هم قطعا ...

خب دیگه شما تو فاز صرفه جویی نیستی اصلا اونم با این قیمتهای کذایی 

خب دیگه شما تو فاز صرفه جویی نیستی اصلا اونم با این قیمتهای کذایی 

یعنی شما ده سال یه بارم وسایل خونتو عوض نمیکنی؟

بعدشم حالا بچه ندارم و واقعا تصوری ندارم که بچه چه کاری میتونه به ظرف داشته باشه؟ مهمون بچه دار زیاد داشتم که چیز میز پرت کرده تو سفره. قوطی دلستر انداخته تو بشقاب و ...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شما ده سال یه بارم وسایل خونتو عوض نمیکنی؟ بعدشم حالا بچه ندارم و واقعا تصوری ندارم که بچه چه ...

وقتی سالم باشه چرا اسراف کنم الکی ؟ وقتی چیزی کاراییشو از دست میده یا از نظر ظاهری زشت میشه عوضش میکنن

2728