2726
عنوان

مگه عروس بجا خونبس میبرن خونشون ک اذیتش میکنن😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3631 بازدید | 86 پست
اینا بخاطر حاملگیم هست تو حاملگی ادم از یه چیزی صد برابر اذیت میشه 

دقیقا.میرم خونشون انگار ن انگار.ولی میام ک خونمون یادم میفته عصبی میشم.انگار خونمون دعایی چیزی داره.

پدرشوهرم انقد خوبه ک من همه چیزو بخاطرش ندید بگیرم.ولی چ کنم یادم ک میفته داغون میشم

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم زیاد نشستم دلدرد گرفتم اصلا ب رو خودش نمیاره.براش مهم نیس اصلا.چند بار رفتم خونشون غذا درست کرد ...

رابطه شوهرت چطوره دوست داره

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
میگم زیاد نشستم دلدرد گرفتم اصلا ب رو خودش نمیاره.براش مهم نیس اصلا.چند بار رفتم خونشون غذا درست کرد ...

عزیزم تو این دنیا از هیچکس توقع نداشته باش اینو دائم ب خودت بگو و آویزه ی گوشت کن تا اگه کسی هم بی مهری کرد ناراحت نشی 

بیخیال ...فقط خودت ب خودت برس 

2728

@نی_نی_یار_٣

@نی_نی_یار۵

@نی_نی_یار_شب

تاپیکمو حذف کنید لطفا

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
گلم من ی نهار اونجا بخورم نصف روز باید اونجا کارانجام بدم.برا همین راضیم تووخونه خودم ماست بخورم اون ...

وقتی خودت ب فکر خودت نیستی چه انتظاری از بقیه داری

حالا هی خودتو الکی لوس کن مثلا حامله ای ها 

یا بگو دکتر گفته استراحت مطلق باشم 

اصلا دست ب سیاه و سفید نزن

اینقد براشون کار میکنی یه تشکر نمیکنن اونوقت خدایی نکرده بچت یه طوری بشه هزار عیب و ایراد روت میزارن 

مگه دیوونه ای یکم سیاست داشته باش

وقتی خودت ب فکر خودت نیستی چه انتظاری از بقیه داری حالا هی خودتو الکی لوس کن مثلا حامله ای ها  ...

😢😢😢همینطوره

ن والا.از وقتی نامزد کردم  کاراشو انداختن گردن من.عمل کرد رحمش کشید بالا مادرشوهرم.۴۰روز خوابید ...

واااای عزیزم ببخشید اینو میگم پس حقته وقتی خودت اینکارو کردی منم بودم دفعه بعد میگفتم بیا بهم کولی بده

تقصیر خودته از اول مثل کلفت ها رفتار کردی 

واااای عزیزم ببخشید اینو میگم پس حقته وقتی خودت اینکارو کردی منم بودم دفعه بعد میگفتم بیا بهم کولی ب ...

قرص آلپرازولام میدونی چیه؟

شوهرم میگفف از اون میخوره بیخیال میشه بخاطر اونه.منم میگفتم طفلک مریضه اشکال نداره.بعدش ک ترک کرد اون قرصو بازم عوض نشد.تازه کم کم حساب کار دستم اومد.الانه زیاد کارانجام نمیدم ولی یادم میفته جیگرم خون میشه چندروز

من یه خون بس دیدم بیچاره پوستش میکندن به معنا واقعی یه لحظه نمیذاشتن بشینه و حتی کتک میخورد از همه

واقعا ؟

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤