2733
2739
عنوان

یکی بگه باید در خانه بمانیم یا به زندگی ادامه بدیم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 52 پست

من از وقتی کرونا اومد نرفتم بیرون تا دیروز ک دیدم احتیاج ب کلی خرید دارم بیرون نری هم نمیشه 

ما بیرون نریم پدرامون همسرامون ک بیرونن بخدا دیگه نمیشه تحمل کرد شرایط سختیه

چه بد من میترسم راستش برم اتفاقا دیشب دعوت بودم

منم خیلی میترسم این چند وقت کرونام خرید خونه با من و داداشم بوده فقط فروشگاهای خلوتو انتخاب کردیم با ماشین رفتیم برگشتیم .تنها جایی که تو این چند ماه قرنطینه به جز خونه دیدم 😁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه ندارم ولی اگه داشتم عمرا نمیذاشتم بره مدرسه فوقش یه سال عقب بیوفته این حرفو منی میزنم که هر س ...

عزیزم من که دردم یکی نیس. دخترمو نذارم بره شوهرم که میره مجبوره بره. میگه بیشترشون ماسک هم نمیزنن 

خب عزيزم وزير اموزش پرورش داره ميگه اجبارى نيست حضور دانش اموزا در مدرسه براى چى ميفرستيش بره اخه

خب عزیزم مدرسشون میگه باید بیان. وزیر خیلی زر اضافی زد. از اول میگفت نرن دیگه. من دخترم هم نره شوهرم اجبارا باید بره

2731
منم خیلی میترسم این چند وقت کرونام خرید خونه با من و داداشم بوده فقط فروشگاهای خلوتو انتخاب کردیم با ...

وای عزیزم خیلی مراقبت کن ان شالله خود و خانوادتون همیشه سالم باشین❣❣

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
اوضاع خیلی خرابتر از عید شده ملت کلا کرونارو فراموش کردن کل دنیا مهار شده ست جز اینجا خیلی مراقب ...

ممنونم عزیزم💕💕💕

مادرشوهر منم استواری گذاشته بودما که رفتیم شمال عشق وحال ترسوها هم رفتن تو سوراخ ،منظورش منم،من نوزا ...

بگو کرونا ک گرفتین ببینم کی اونوقت میشه موش تو سوراخ بی فرهنگا

ممنونم عزیزم💕💕💕

💞⚘💞

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738