2737
2734
میگم جریان چیه من تاپیکمو چند وقت پیش زدم بازم همه میبینن؟😂اره بعد عمل چرب شده خیلی خیلی ورمه هنوز ...

😂نمیدونم والا واس من اومد بالا

کلا اوایل همش ورم داره اصلا نگران نباش

ز من لبخند میبینی، ولی جانم پریشان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدوم شهرستانی منم رامهرمزم عزیزم راضی که چ عرض کنم.الان یه ماه و چند روزه که عمل کردم هنوز که ورمه ...

مبارک باشه عزیزم درخواست میدم قبول کن لطفا منم سمت باغملک هستیم ولی خودم ساکن بندرعباسم

ای جان  😘

سلام عزیزم. ببخشید الان که از عملتون دو سه ماه گذشته میخوام ببینم از کار دکتر خوشرفتار راضی بودید؟ من موندم بین حسینی و خوشرفتار

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
2738
سلام عزیزم. ببخشید الان که از عملتون دو سه ماه گذشته میخوام ببینم از کار دکتر خوشرفتار راضی بودید؟ م ...

کارش خیلی خوبه ولی من زیاد رعایت نمیکنم خیلی ورم میکنه😄

تو عاشق نبودی که درد دل عاشقا رو بفهمی.
کارش خیلی خوبه ولی من زیاد رعایت نمیکنم خیلی ورم میکنه😄

طبیعیه فعلا تا یک سال ورمو داری. خب خدا رو شکر که راضی هستی هرکسی پیش خوش‌رفتار بوده انگار راضی بوده منم میرم همون خوش‌رفتار پس

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
طبیعیه فعلا تا یک سال ورمو داری. خب خدا رو شکر که راضی هستی هرکسی پیش خوش‌رفتار بوده انگار راضی بوده ...

سلام عزیزم

ولی اگه بزرگه بینیت حتما بگو کم یکم کوچیکش کنه حالا من موندم که این ورمه یا فرم بینی خودمه هر روز استرس میگیرم چسبو که برمیدارم من بینیم زیاد بزرگ نبود روپل بینیم یه قوز بود ولی هر چی نگاه میکنم انگار سایزش همونه همه بهم میگن ورمه😅

سلام عزیزم ولی اگه بزرگه بینیت حتما بگو کم یکم کوچیکش کنه حالا من موندم که این ورمه یا فرم بینی خود ...

نه من بینیم کوچیکه و کم ایراده اما انقد همه میگن کار خوش‌رفتار خیلی طبیعیه که گاهی دو دل میشم. ببین قوسای قشنگی میده اما از روبرو زیاد بینی تغییر نمیکنه اما شما اصلا الان قضاوت نکن چون ورم داره الان خیلی زوده

سلام عزیزم ولی اگه بزرگه بینیت حتما بگو کم یکم کوچیکش کنه حالا من موندم که این ورمه یا فرم بینی خود ...

ان شاءالله در آخر همونجوری میشه ک دلت میخواد  

نه من بینیم کوچیکه و کم ایراده اما انقد همه میگن کار خوش‌رفتار خیلی طبیعیه که گاهی دو دل میشم. ببین ...

دقیقا حرف دل منو زدی حالا من هر چی بخوام عکس بگیرم فقط نیم رخ میگیرم تمام رخ همونه.دیروز به منشی پیام دادم که چکار کنم کف تا چهار ماه چسب بزن بعد هم تحمل کن تا یه سال..بخدا خسته شدم😣اگه میدونستم اینقد دردسر داره عمل نمیکردم

2706