2726
عنوان

برادرام شوهرم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشات بسیار بسیار کار پسندیده و درستی کردن و خودت بسیا ر بسیار فکر غلطی داری 😐 خو طلاقت بده بهتر از اینه که خیانت کنه و بزنه تو سرت 🙄

خدا میبینه و چیزی نمیگه بنده ها نمیبینن و فریاد میزنن!! ....مرگ یعنی زندگی لیاقت طُ رو نداره 🖤..... یه جوری باش که همه دنیا بخادت ولی فقط یه نفر داشته باشدت ❤️.... خدا ادما رو از زندگیتون حذف میکنه چون حرفایی رو میشنوه که ما نمیشنویم 👌
2728

داداشات کارشون خیلیم خوب بوده دستشونم درد نکنه. شوهرت هم میفهمه دفعه بعد دیگه اینجوری نمیکنه

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
خیلی از طلاق میترسم

نترس برو از خیانت شوهرت بترس بیچاره.بزا بچه هات بزرگ شن وقتی غرور وشخصیتتو جلوشو خرد کرد اون موقع ترس بیفتهه ب جونت.من باشم ی لحظه ام زندگی نمیکنم 2تا ک هیچ 4 تاام بچه باشه جدامیشم

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...

دمشون گرم.... 

ناراحت نشی ولی تو ک خودت توسری خور هستی و ترسو پس بی خود میکنی اصلا میای جلو داداش هات شاخ و شونه میکشی ک ازت طرفداری کنن بعد بری موس موس شوهرت کنی... بشین تو خونت ساکت هم باش بزار بهت خیانت کنه حقم نداری حرف بزنی

ببین خواهر من چ یک بچه داشته باشی چ ده تا.. مردی ک خیانت میکنه لیاقت شما رو نداره بهتره به فکر یه راه درآمد برای خودت باشی و برای بچه هات هم مادر بشی هم پدر... این مرد ک درست نمیشه تازه الان ک اینجوری به روش هم آوردی ازین به بعد بدتر هم میشه بهتر نمیشه... پس یک فکر اساسی کن الکی نترس.. درضمن طلاق خیلی بهتره از این زندگی برای بچه هات هست... چون از پدرشون یاد میگیرن در آینده میشن عین باباشون

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن...