2726
خداروشکر عزیزم 😭 برای من دعا کن خیلی حالم بده  از همه جا نا امیدم  منم مثل شما بعد ۴ س ...

انشالله که باردار میشی عزیزم ولی انقدر خودت رو ناراحت نکن استرس به خودت نده که این خودش اثر منفی داره

ببخشید شما تو ازمایشتون lh و fsh هم بود؟ اگه اره میشه بگید اونا چند بود؟ اووبوست رو میشه خودمون هم ب ...

نه برای من فقط amh نوشت. اووبوست رو هم نمیدونم بدون نسخه میدن یا نه. ژل رویال رو از ایران نگرفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید شما تو ازمایشتون lh و fsh هم بود؟ اگه اره میشه بگید اونا چند بود؟ اووبوست رو میشه خودمون هم ب ...

اها و اینکه اووبوست رو هر روز میخوردم تا زمانی که فهمیدم باردارم قطع کردم همه مکمل ها و گرمیجات رو به جز اسید فولیک

2728
ببخشید ip6 چیه؟

Ye gorsi hast ke shamele inozitol va fosfat mishe 

Inozitol tuye inofulik ham hast dg, mesle une

Baraye tagviyate tokhmak khube 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
به نظرتون اینی که شما میگی بهتره یا اینوفولیک و اینکه اینوفولیک رو میشه تو کل سیکل مصرف کرد؟

Chand nafar shenidam bade estefade az ip6 bardar shodan ba zakhireye kam vali esperm khub 

Ta mogeyi ke bardar shi mituni inofulik estefade koni

Bazam ba dr mashverate kon azizam 

Omidvaram be zudi bardar shi

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
ممنونم عزیزم گفتم شاید بعد تخمک گذاری نباید خورد چون ممکنه لقاح انجام شه دیگه

golam man ke tu sikle ivf hastam Kolan tagviyati har chi bashe ta mogeye tokhmak keshi mikhorim 

Vali shoma chon tabiei egdam mikoni dar in mored az dr ham bepors ta motmaen shi 

مرسی عزیزم اره بعد عید وقت گرفتم برم ولی منطقم میگه تا تقریبا روزای ازادسازی تخمک باید این پودرا رو ...

عزیزم شما اقدامی 

ما اقدامی ها ی گروه زدیم روبیکا دوس داشتی بیا لینکش تو تاپیک دومم هس

2706