2733
2734
منم هم شوهرم اردیبهشتیه هم دخترم😂من بیشتر به تنبلیشون حرص میخورم تا لجبازی

تنبل نیستن توهیچ کاری عجله نمیکنن...اهسته اهسته

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما چهار ساله نصف شما😁 من عادت نکردم جبران کردم😉😂

انشالله ک خوشبخت بشی عزیزم.. چه جالب منم در اصل 4 ساله خونه دارم 4 سالشو نومزد بودیم 😅.. 

من انقد اخلاقم بده ک بنده خدا جرات حرف زدنم داره ک بخواد چیزی بگه یا جبران کنم از پس زبونم بر نمیاد اخه 😎

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2731
😬😬😬😬 نگو تورو خدا توجیه های شوهرمو تکرار نکن😁اعصاب منو خورد میکنه بخدا😂

پسرم اردیبهشت‌ماهیه خیلی ریلکس....استه برو استه بیا 

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
انشالله ک خوشبخت بشی عزیزم.. چه جالب منم در اصل 4 ساله خونه دارم 4 سالشو نومزد بودیم 😅..  من ...

ممنون گلم همچنین

نه فکر کنم اردیبهشتیا بی سروزبونن.چون شوهر منم حریف زیون من نمیشه😁البته مامانم میگه هیچکس حریف زبون تو نمیشه😁

ممنون گلم همچنین نه فکر کنم اردیبهشتیا بی سروزبونن.چون شوهر منم حریف زیون من نمیشه😁البته مامانم می ...

اخ دقیقا منم همه همین و میگن بهم.. 

شوهرم همچین کم زبونم نیس ولی خب تو حرف زدن با من کم میاره.. تا یه چیزی میگه جوابشو میدم میگه ترووووخددددا یه بار جوابمو نده چی میشه اخا.. منم میگم وقتی میتونم چرا جواب ندم مگه لالم

2738
اخ دقیقا منم همه همین و میگن بهم..  شوهرم همچین کم زبونم نیس ولی خب تو حرف زدن با من کم میاره. ...

شوهر من وسط دعوا از حاضرجوابی من خندش میگیره میگه کم نیاری یع وقتا؟😂

یه بار دوران دبیرستان سر کلاس با یکی بحثم شد بعد دبیرمون اسم اون طرفو صدا کرد گفت ساکت شو.دختره گفت آخه خانوم هر چی میگم یه چی میگه اعصابمو خورد کرد😂

شوهر من وسط دعوا از حاضرجوابی من خندش میگیره میگه کم نیاری یع وقتا؟😂 یه بار دوران دبیرستان سر کلاس ...

آخخخخ چقد ما شبیه همیم بخدا.. خوشم اومد ازت.. بچ کجایی؟ من تورکم بچه شهرستان های خراسان رضوی 

منم ترک قزوینم

به به همزبونیم پس.. خیلی خوشبختم از آشناییت عزیزم.. ایشالله ک کنار خانواده شاد خوشحال و خوشبخت باشید همیشه🌹💖💞💕🙏🙏

مهربون..با حصله..کمی خسیس..غرغرو غیرتی..ساده و بی شیله پیله..شوخ طبع..جذاب

بجز ویژگی خسیس بودنش همه ی ویژگی هاش درسته 😄😄😄مرسی عزیزم ❤❤

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستین🥰🥰😍😍😍