2726
عنوان

مشاور برای زایمان سزارین _اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 62 پست
[QUOTE=154387258]مرسی عزیزم لطف کردی تا شنبه تکلیفم دکترم مشخص میشه[/QUOسلام عزیزم خوبی؟چیشددکترت سز ...

ممنون نونی جون.دیروز آخر قبول کرد.گفت اگ تا ۱۴مهر دردت نگرفت و کیسه آب پاره نشد سز میکنم

میگما زمان زایمان طبیعیم ۲۴مهره ممکنه تا ۱۴مهر دردم بگیره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون نونی جون.دیروز آخر قبول کرد.گفت اگ تا ۱۴مهر دردت نگرفت و کیسه آب پاره نشد سز میکنم میگما زمان ...

حداروشکرانشالابسلامتی زایمان میکنی عزیزم ممکنه دردت بگیره من نمیدونم بخداازاعظم بپرس من بارداری اولم که ۳۸هفته اصلادردنداشتم خودم رفتم بیمارستان برازایمان امادختردومم مسمومیت بارداری گرفتم وبچه رو۳۴هفتگی دراوردن وگرنه کلیه هاموازدست میدادم لطفاموقع زایمانت برام دعاکن میخایم بریم آی وی اف بادکترنصرجنین شناس مرکزمشتاق صحبت کردیم روز۲پری بایدبرم که واردسیگل آی وی اف بشم وداروبگیرم لطفا دعاکن که باراول انتقال باردارشم دیگه خسته شدم 

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداروشکرانشالابسلامتی زایمان میکنی عزیزم ممکنه دردت بگیره من نمیدونم بخداازاعظم بپرس من بارداری اولم ...

ایشالا عزیزم

ایشالا دفعه اول باردار بشی

و با اومدن ی گل پسر ب زندگیت همه چیز طبق خواستت بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙