2737
2734
عنوان

چرا وقتی تحمل بحث کردن ندارید،

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصبانی نیستم 😁 بابا این تاپیک های اعتقاداتی رو ملت میزنن، بعد بجای شرکت کردن توی بحث بصورت بالغانه ...

کدوم تاپیک ترکیده باز؟

دیشب تاپیک درباره ی چرا زن ها حق انتخاب ندارن ترکید کسی نمیدونه اون چی شد؟

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند

اخه چرااصلاسرتو میکنی توزندگیه بقیه که بعدش برات سوال بشه مال خودشه یامال خودش نیست🤦‍♀️ 

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2731
اگه منظورت من هستم لطفا مستقیما بگو

نمی دونم

من به پروفایلا دقت نمیکنم

تقریبا دو دقیقه پیش بود، یکی تاپیک زد گفت دیدی فلانی چی گفت

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
چیو میگی؟😀😀😀😀😀😀😀😀😀

ی تاپیک دیگه بود ترکید ،ببخشیدفکره دیگه درگیرمیشه اشتباه میکنه😁😁😁

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

اینجا تا ثابت نکنن که اشتباه میکنی ولت نمیکنن من عکس لباس گذاشتم قدیم خودشم لباس مارک کلی تیکه انداختن به لباسه اینا شوهراشونو چجوری انتخاب کردن بااین سختگیری وپز الله اعلم 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
اینجا تا ثابت نکنن که اشتباه میکنی ولت نمیکنن من عکس لباس گذاشتم قدیم خودشم لباس مارک کلی تیکه انداخ ...

متاسفانه خیلیا (حداقل اینجا) انتخاب نمیکنن، معیاری واسه انتخاب ندارن، فقط عاشق میشن! طرف مذکر باشه 90 درصد پذیرفته شدس

خب وقتی توی ازدواج به این مهمی اینجوری عمل میکنن توی بقیه چیزا چجوری هستن!