2726
عنوان

جمکرانم توصحن نیت کنین بیاین حاجتتون روا💚

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 33 پست
سلام عزیزم گفتی گزارش بزنین لایک کردم رفتم زدم بعد گفت ادرس مورد نظر یافت نشد 😔😔😔قسمتم نبوده انگا ...

میخونم برات عزیزم💚😘ممنونم

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخونم برات عزیزم💚😘ممنونم

قربون محبتت اجرت با امام حسین .منم براتون ۱۴ صلوات هدیه میکنم به امام حسین .‌ الهی حاجتت روا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
قربون محبتت اجرت با امام حسین .منم براتون ۱۴ صلوات هدیه میکنم به امام حسین .‌ الهی حاجتت روا

فداتشم مهربون ممنونم💚

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
2728