2726
عنوان

عجب غلطی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 39 پست
من نمیدونم چه اصراریه مگه بچه گوشواره نداشته باشه میمیره

همبنو بگو منم اشتباه کردم ولی نمیخواستم بزرگ تر ک شد دردش بیشترشه خودشم کمو بیش دوست داشت ختنه باز واجبه ولی گوشواره زیاد مهم نیس میگن باید زود باشه باز شوهرم میگفت ولش کن بزار سوراخه گوشش پرشه دوسه روزم با نخ موند خیلی زود پرمیشه گوشی ک تازه سوراخ شده منم گفتم با این میشه دوبار یکم درد میکشه ولی دیگه تحمل بار سومو ن من دارم ن اون بچه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همبنو بگو منم اشتباه کردم ولی نمیخواستم بزرگ تر ک شد دردش بیشترشه خودشم کمو بیش دوست داشت ختنه باز و ...

شوهر من تحمل اشک ش و گریه ش رو نداره اصلا کمکم نمیکنه

زودی بلندش میکنه میبرش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
شوهر من تحمل اشک ش و گریه ش رو نداره اصلا کمکم نمیکنه زودی بلندش میکنه میبرش

الاهی دخملم هست شوهره منم ی باری دعواش کنم میگه غلط کردم بوسش میده سریع دلشو ب دست میاره شوهره منم هی میگفت ول کن بسه ولش کن یکم کمک میکرد بعد دلش میسوخت میگفت گریه میکنه نمیخواد بدرک بزار پرشه ولی حتما قفلش کن کلیدش چه مدلیه عکسشو میدی ؟؟

الاهی دخملم هست شوهره منم ی باری دعواش کنم میگه غلط کردم بوسش میده سریع دلشو ب دست میاره شوهره منم ه ...

گوشی من خیلی سخت عکس میفرسته تلاش کردم نشد

از این حلقه ای هاست که یه طرفش نازکتره میره تو سمت دیگه ش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
گوشی من خیلی سخت عکس میفرسته تلاش کردم نشد از این حلقه ای هاست که یه طرفش نازکتره میره تو سمت دیگه ...

اهان صافه ؟؟؟یعنی تو گوشش میره اون قسمش صافه یا ن مثه کوهه اگه صافه ک راحته اون قسمت نازک تره رو میتونی با موچین اروم اروم فشار بدی بره تو قفلش 

تو خوابم دستم به گوشش میخوره از خواب میپره

خب عزیزم،،گذاشتی لاله گوشش سفت بشه ،،بعد بردی گوششو سوراخ کردی؟؟!!

۲۰ سالگیش هم از الانش خیییلیییی بیشتر درد داره.

دختر منو ۳ ماهگی بردم.یه ربع گریه کرد و تمااااام.

بعداز یه ساعتم همش دستش به گوشش بود.ولی دردی نداشت چون گریه نمیکرد.فقط بازی میکرد و میخندید