2733
2734
عنوان

درس بخونم یانه؟😐🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ بایدی در کار نیست 

چرا بايد در كار هست 

يه خانم بايد تحصيل كرده باشه

حالا بعضيت الويتشون يچيز ديگس و از درس خوندن غافلن كه ديگه با خودشونه و موضوع صحبت ما اونا نيستن الان

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
ببخشید میدونید برای مقطع ارشد حدود هزینه اش چقدر هست و ایا پایان نامه هم داره؟

عزیزم‌تاجایی ک میدونم جامعه هزینه ای نداره

پایان‌نامه داره

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
تایپیکتوترکوندن اخربرای چی چی شداخرگفتی به مامانش

اره گفتم همون دیشب بردنش دکتر،صبح رفتم دم درخونشون حال پسرشو بپرسم خونه نبودن

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
2738
اره گفتم همون دیشب بردنش دکتر،صبح رفتم دم درخونشون حال پسرشو بپرسم خونه نبودن

اخی

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

من همونم که دنبالتون بودم،ببخشید،من میخواستم ازتون اجازه بگیرم که با توجه به تاپیکتون یه موضوعی رو بزارم و یکمی هم از موضوعه تاپیکتون بهره گرفتم،تاپیکه یکی مونده به آخرم،حلال کنید خیلی دنبالتون گشتم اما نبودید،شرمنده امیدوارم حلالم کنید

من همونم که دنبالتون بودم،ببخشید،من میخواستم ازتون اجازه بگیرم که با توجه به تاپیکتون یه موضوعی رو ب ...

خواهش میکنم تاپیکتونو خوندم واقعاخوبه ک گفتین تاکمی حواس بقیه جمع بشه خواهش میکنم مهربون💚💚

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍