2737
2739
انعکاس جون ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میزاری من خیلی وقت پیش رفتم پیش کسی برام سر کتاب باز کن ...

سلام‌ میدونم چند سال از این تاپیک میگذره ببخشید میخاستم بدونم ازدواج کردین چون ب خواهر منم گفتن بختت بسته است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام دوستان ،خانمهای محترم .

گروه چله ختم دعابرای بخت گشایی و ازدواج دارم .

در ایتا

@sargol_joon

ایدی من در ایتاس .بهم ملحق شین تا بتونیم در کنار هم یه چله ختم دعا و سوره بگیرم برای ازدواج موفق و درست و حسابی.

باتشکر سارگل

من یه حاج آقایی رو میشناسم بنام حاج یوسف که هر کاری ازش بر میاد و با دعا و طلسم میتونه تمام خواسته هارو برآورده کنه

09027578921

عشقم خیلی مغرور بود و ترکم کرد بازگشت معشوق گرفتم و طلسم ازدواج اومد به دست و پام افتاد و ازدواج کردیم هنوزم مثل موم تو دستمه و شوهرم شده و رو حرفم حرف نمیزنه

خواهرم داشت شوهرش طلاقش میداد،با طلسم های حاج یوسف الان کف پای خواهرم ماچ میکنه و بدون زنش نفس نمی‌کشه

برای خواهر شوهرم بخت گشایی کرد،یه عالمه خواستگارای خوب و پولدار براش اومد و ازدواج کرد

به قرآن قسم من جوری بهش اطمینان دارم که بدون مشورت با حاجی هیچ کاری نمیکنم

شمارش اینه

09027578921          

09027578921                  

09027578921                

من پيش يه خانومى فال قهوه و دارچين و ورق گرفتم عالى گفت برام

انرژيشم خيلى مثبت بود

پدرشم با قران سركتاب باز ميكرد و دعا ميده قرآنى

من به خيليا معرفيشون كردم

اسمش يلداس

+98 922 494 3237