2726
عنوان

عکس عروسی یه نفر از اینستا برداشتم خوشم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 24 پست
قیافش خوبه اما خوشم نمیاد عروس دراین حد ساده مخصوصا موهاش که بافته واسه عروس اصلا قشنگ نیس آدم فقط ...

من ندوست مصنوعیه ولی اون شیک بود 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عروسای ما اینجوری میپوشن 😍💄

کجایین شما

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

یه ارایشگاه تو شهرمون هست تو پیجش عکسای و فیلمای قبل و بعد عروس میزاره یعنی هنگ میکنی اینقدر تغییر میکنن ولی خداشاهده وقتی از نزدیک میری عروس رو تو عروسی میبینی  میبینی از اونیم بود زشت تر شده ولی نمیدونم  چکار میکنن این قد عکس و فیلما تغییر میکنن چه فوتوشاپی  اینا همه الکیه من دیگه باور نمیکنم بتونن این قد قشنگ ارایش کنن

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
ما لریم عزیزم 💄

لر بزرگ یا لر کوچک😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش