2737
2734
عنوان

نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دلم نمیاد ولی چکار کنم راضی نمیشه جداشیم طلاق نمیده مجبور شدم بچه دار بشم شاید بهتر شد وگرنه اخلا ...

متاسفانه واقعیت اینه که با اومدن بچه صددرصد بدتر میشه که بهتر نمیشه با شاید واما واگر یه موجود بی گناهو نیار تو این دنیا

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
2728
قربووونت عزیزم منم کرج هستم دوست ابادانی زیاد داشتم زمانی که مشهد زندگی میکردم جنوبیا اهوازیا ابادان ...

الینا جون کمکم کن کجایییی دکتر بهم گفت که هرمون بدنت خیلی ضعیفه مشخص نمیکنه که مثبته ایستاده ن مثبته ن منفی گفت باید شنبه دوباره بیای ازمایش تکرار کنی اخه بهم بگو چکار کنم نکنه باردار نیستم

خدایا دستمو بگیر که من مامانم بشم 😢
الینا جون کمکم کن کجایییی دکتر بهم گفت که هرمون بدنت خیلی ضعیفه مشخص نمیکنه که مثبته ایستاده ن مثبته ...

سلام عزیزم الان دیدم پیامتو ببخش 

بعنی چی هورمونت مشخص نمیکنه

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
الینا جون کمکم کن کجایییی دکتر بهم گفت که هرمون بدنت خیلی ضعیفه مشخص نمیکنه که مثبته ایستاده ن مثبته ...

من‌ بهت درخواست دوستی دادم اینجا سخت پیدا میشی تونستی عزیزم اون‌ ور جواب بده گلم 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2738
اوک

سلام چی شد آزمایشت؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
مبارک باشه خانم حتما ی ازمایش خونم بده ک بعدش بری دیگه تحت نظر دکترت چ خوبه ک اینقدر خوشحالی

اخر باردار والانم از 7سال 9سال كه بﭸه دار نشدم💔😒 

خدایا دستمو بگیر که من مامانم بشم 😢