2733
2734
عنوان

مستاجرمون تخلیه نمیکنه هرچی ام از دهنش در میاد میگه ک همینه ک هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 88 پست
برین دنبالش عزیز مردک عوصی فکر میکرد چون پدر مادرم سن بالا هستن میتونه هر غلطی بخواد بکنه با آبرور ...

خدانکنه کار به اونجا ها بکشه منم راضی نیستم بخدا دلم بهش میسوز ولی چنان شمشیر از رو بسته انگار میدون جنگه والا تو به بقیه رحم کن خداهم به تو رحم کنه .خداروشکر ک مستاجر این صاحبخونه بود چیکار میکرد

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همچین ادمیو با اوردنگی شوتش میکنم بیرون اون کسایی ک میگن تحملش کن زابراش نکن رو نمیفهمم طرف باپرویی نشسته تازه داره مادرم میشه بااین شعورش بچشو جاحروم میخواددنیابیاره فکرمیکنن دریدگی هنره متنفرم ازین ادمای وقیح

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
راضیش کنن حق بازید بده با شوهرش حرف بزنن 

شوهرش میگه من یماه بازدید نمیدم بعد اون تو قرار داد بعدی بازدید میدم تا یسال.زر مفففت میزنه درو میبند گوشیرم جواب نمیده شوهرم گفت من اصلا تمدید نمیکنم ک نیاز به اجازا شما داشته باشم خیلی اخلاقشون بده 

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2728
خدانکنه کار به اونجا ها بکشه منم راضی نیستم بخدا دلم بهش میسوز ولی چنان شمشیر از رو بسته انگار میدون ...

دلت براخودت بسوزه برو شورا راهنماییت میکنن یابا ی وکیل صحبت کن راه چاهو بپرس کسی ک خودش دلش براخودش نسوزه توچرادل بسوزونی

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
من همچین ادمیو با اوردنگی شوتش میکنم بیرون اون کسایی ک میگن تحملش کن زابراش نکن رو نمیفهمم طرف باپرو ...

شوهرم ازمن میترسه میدونه خونه خرابش میکنم این خبرا ک نیست بخدا یه ملک دیگه داریم مجبور شم اونو بدم به دلال چون اونجام متاسفانه مشتری ندار دیگه کامل چشمامو میبندم الانم بخاطر اون دوتا طفل معصومش میگم اشکال ندار وگرنه رحم نمیکنم به این ادم بی لیاقت

قراردادش تا یماه دیگست خب بازدید نمیده منم میگم تمدید نمیکنم

تمدید براش، نکن ولی اجازه بازدید نده قانون طرف مستاجره، برادر منم همین مشکلو با مستاجرش داره میخواد خونشو بفروشه، مستاجرش، یا خونه نیست یا بهونه میاره، با املاکیا صحبت کرده حتی با وکیلم صحبت کرده، کاری نمیتونه کنه تا قراردادش، تموم شه

شوهرم ازمن میترسه میدونه خونه خرابش میکنم این خبرا ک نیست بخدا یه ملک دیگه داریم مجبور شم اونو بدم ب ...

هیچوقت بیخودی برا کسی ک خودش فکر منفعت و داراییاش نیس دل نسوزون من تمام جوونیم سرهمین چیزا رفت بدتر شد بجابهتر فهمیدم اول خودم اوناروبسپارب خداشون از حقت دفاع کن

2738
اره من کی باشم ک بخوام کسی رو زابراه کنم ولی به هرحال خونه فروش بر اونطرف جا نداشته باشه بخواد بیاد ...

والله چی بگم برعکس شده واسه شما مستاجر غلدر شده

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
اره بخدا به ما بازدید نداد از اشنا خریدیم اعتماد کردیم

والا  بعضی مستاجرا چقد پررو شدن 

بگو. تخم شوهرته به ماچه. جواب اونم ماباید پس بدیم ؟

انگار ارثیه باباش نشسته.  باید اونقد زنگ بزنید پیگیر بشید کلافه بشه به شوهرش بزنید    یهو خودشو نزنه به ادا اطوار 

ملت حاضر نیستن یکم جا کوچیکتر برن محل ارزونتر برن  بقیه باید تاوان پس بدن 

مستاجر ما برگشته میگه   روحانی گفته مستاجرا بشینن 

چطور مدرسه ها کنکورا بازارا متروها اتوبوسا غذا خوریا 

پارکا بستنی فروشا بازن فقط مستاجرا ممکنه کرونا بگیرن ؟

تازشم بهش گفتم میخاییم خودمون بیایم مشتری هم نمیاریم خونه   بازم. مثل یابو شیهه میکشه مدتیکه لات بی سروپا

خب شاید بخاطر کرونا میترسه و اینکه اون که میاد بازدید از خونه برن باید الکل اینا بزنه نمیتونه شرایطش ...

حالا فک میکنی ایشون  اصلا به خازطر شرایطش پاشو از خونه بیرون نمیذاره ؟یا کسی خونش نمیاد ؟نخیر مستاجر نباس یک سال بیشتر بشینه بعدش فک میکنه صاب خونس