2733
2734
عنوان

میدونستید زمانی که مرگ با ادم میاد فرد دوران قاعدگی شو تموم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7696 بازدید | 128 پست

یا اگه مردی تو اون حالت مرد شهید محشوب میشه😂😂😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من مامانم لحظه ای که جوون داده بود تمام احشام بدنش به صورت خونریزی ریخته بود بیرون...

اینو تو عسال خونه دیدم 

خدا منو بکشه 

چقدر مامانم زجر کشیده بود

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
مادر شما معلم یا ناظم مدرسه بود؟؟

خیر..

چطور مگه

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
تعریف میکنی ؟؟

نذار برام تداعی شه😥😳😳😳فقط در این حد بدون یبار تصادف و یبار چاقو خوردن

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2738
خیر.. چطور مگه

آخه ما یه ناظم  مهربون داشتیم (دو تا دختر داشت) با کامیون تصادف کرد

صحنه بدی بود ( شبیه چیزی که شما تعریف کردین)

خدابیامرزدش (لطفا یه فاتحه براش بخونین) 

لطفا پدر و مادرم  را یه فاتحه مهمان کنید