2737
2734
عنوان

تحصیل در ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 37 پست
بله امتحان کردن 

دکترایی که داداش من رفته بوده اونجوری بوده 😗 

ولی یچیز دیگه هم هست اینه که شاید اونا تحصیل کرده ترکیه نبودن 

رفتن یه کشور دیگه شاید بعد برگشتن ترکیه 

یا برعکس دکترای داداش من😗

دکترایی که داداش من رفته بوده اونجوری بوده 😗  ولی یچیز دیگه هم هست اینه که شاید اونا تحصیل کر ...

کلا نمیشه بخاطر چند نفر‌ راجب همه حرف زد هرچیزی امکان داره خوب و بد همه جا هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما که خواهرتون اونجاس اطلاعی راجب هزینه های زندگی دارید؟ حدودا ماهی چقدر میشه

بستگی داره به خودتون.

اما زیاد فرقی با اینجا نداره.

خواهر من بورسیه هست.

در خواست بدین تا شماره رو بدم بهتون.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2728
شرایط بورسیه چطوریه؟😗

سرچ کنید ترکیه بورس لاری.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
بستگی داره به خودتون. اما زیاد فرقی با اینجا نداره. خواهر من بورسیه هست. در خواست بدین تا شمار ...

میشه بگین چطوری بورسیه گرفتن؟

با بورسیه شهریشون کمتر شد یا دیگه ای شهریه ای نگرفتن 

معدل و سنشونو میشه بگین

2738