2726
عنوان

یه دختر باکلاسی رو میشناسم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 50 پست
چون جایی که کار میکنه نزدیک خونه مونه هزار دفعه رفتم پیشش ازش مشاوره گرفتم

خو اینکه چیزی نیس چون لازم خونت راهش بدی که شما فقط مشاوره پوست ازش گرفتی  ولی خانوادش روشنفکرن؟

اوپن واینا هستن یاچی؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن مادرپسره نمیذاشته تا مادرش فوت میکنه زن ش رو طلاق داده اینو گرفته همه تو شوک و افسوسن

بنظرم باید فحش ب مادر پسره بدین نه دختره...

وقتی ب زور از پسر ی چیزی میخوای یا ازدواج نتیجه ش غیر این هم نیست!

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
خو اینکه چیزی نیس چون لازم خونت راهش بدی که شما فقط مشاوره پوست ازش گرفتی  ولی خانوادش روشنفکرن ...

چه میدونم چطورین

اصلا شبیه دوستم نیستن اصلا

هر کی به مادر دختره میگفته دخترت رو با پسرفلانی دیدیم میگفته دوست اجتماعین😞😞😞

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
چه میدونم چطورین اصلا شبیه دوستم نیستن اصلا هر کی به مادر دختره میگفته دخترت رو با پسرفلانی دیدیم ...

خو پس اوپنن اونجور بار اومده نمیشه ازش انتظار بیشتری داشت

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
همه میدونن زن سومش هست حتی برادرهای زن سابق ش اومدن در خونه شون نمیدونی چه خرجی میکنن واسه ش اگه ...

پس خیلی پولدارن ماهم اونجا میشینیم ( منم باکلاسم ولی آدمم )

ولی به نظر من همش تقصیر مادر پسره بوده که نذاشته به هم برسن

بقیشم تقصبر پسره که با وجود داشتند همسر خیانت کرده

دختره هم کارش واقعا اشتباه بوده