2733
2734
عنوان

بیاین عجیبترین ترشی یا مربا یا هر خوردنی ک دیدید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 60255 بازدید | 939 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بلاخره گفت لطفا منو تگ کن بیام بخونم

اگر جون کنده گفت باشه😆😆😆😆😆

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
2728
نه.ببين اصلا جوشيدن نميخاد منتها سير ترشي زمان جا افتادنش زياده.بهترين سير ترشي اينه كه هفت سال از ا ...

جدی پس من درست انجام داده بودم بعد یک سال تیره شد اما فک کردم خراب شده یه دبه بزرگ انداختمش

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
ن با پوست سبزشه اوندفعه کلی تایپ کردم خیلیا دستورشو خواستن عکسشم فرستادم ولی نیاورد نمیدونم چرا

خب تو خصوصی بفرست برام بیزحمت

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
جدی پس من درست انجام داده بودم بعد یک سال تیره شد اما فک کردم خراب شده یه دبه بزرگ انداختمش

نه ديگه هر چي تيره تر يعني رسيده تر شده.بعضيا ميگن مثلا سير ترشي مثل حلوا شده يعني حسابي رسيده و نرم شده هم شيرين  هم نرم

ما ملت حسينيم
نه  من نمیریزم ولی بازاریا سرکه هم قاطیش میکنن ک من دوس ندارم

ممنون دوست عزیزم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2738
کی ازگیل میرسه؟؟؟ این سری رفتم جنگل آلو جنگلی چیدم تو خورشت مرغ میریزم خوشمزس، رب ازگیل چ جوریه همون ...

دستورشو از مامانم پرسیدم اول آب رو میذاری جوش بیاد بعدازگیل هارو میریزی توش بعد ک پخت میذاری توی کیسه فشارش میدی تا ابش کشیده شه بعد اون آب رو میریزی تو قابلمه همش هممیزنی تا جوش بیاد وگرنه ته میگیره جوش ک اومد دیگ گاهی هم بزن تا سیاه و بشهو به غلظتی ک میخوای برسه