2726
میپریم ازش،والا ترکیب هرکدومو نگا میکنم ویتامینa داره.نمیدونم چرا

لیلی جوون بنظرت دکتر بهممم تقویتی میدده؟؟!

فردا نوبت زدددم ولی سونو ندارت میکم جفت سونهامو بنویسه قلب و ساک بارداری بد چیا ازش بپرسممم

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
سیکلم ۲۷ روزه بود،مرتب ولی این ماه دو روز تاخیر داشتم،کیوتن و لتروزول خوردم ۳ تا دونه

والا ۷سیکلت یکم پر رنگه.من با این کیت کار نکردم.اقدام که نکردی هنوز؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استان همدانم شهرستان نهاوند

من تهرانم،کاش تو یه شهر بودیم با ماشین ی دقیقه میرسوندم دستت،۴ تا دونس

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلام عزیزم،میشه کیتامو ببینی،نمیدونم چرا اوج نرفت،همش با ادرار غلیظ بود،اصلا درد تخمک گذاری هم نداشت ...

سلااام‌من‌ ماهذقبل از ونسلتووو استفاده کردم سد یجایی ک از پررنگی همرنگ سد و‌رفت تواوج 

سونو نمیتونی بری یااا مدیکور بزنی؟؟

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2728
من خودم شب قبلش هم اقدام کردم ولی ممکنه تخمک دیر تر آزاد شه

الان باردارین؟

تخمکش دیر هم ازاد بشه، بیشتر از ۴۸ ساعت بعد از امپول احتمالش خیلی کمه بکونه

و واسهه همسن باید از ۳۶-۴۸ ساعت قبل از امپول اقدامش رو شرپع کنه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام، بله روز ۱۱ رفتم سونو ۱۲ شب آمپول زدم  روز ۱۳ و ۱۴ درد تخمک گذاری داشتم . تا ۱۴ روز مم ...

عزيزم من اين ماه از معجوني كه دستورشو داده بودي بعلاوه  اينوفوليك مصرف كردم خودت چيا استفاده كردي؟ 

سلام،ببخشید‌نمیدونم‌سوالم‌رودرست‌مطرح‌میکنم‌یانه‌.مادرم‌چهارتادختربه‌دنیاآورده‌چندوقت‌پیش‌رفت‌دکتر‌گفتن‌مادرم‌مشکلی‌براپسردارشدن‌نداره‌واشکال‌ازپدرمه‌‌حالاپدرم‌راضی‌به‌آزمایش‌دادن‌نیست‌ازطرفیم‌دوست‌داره‌پسرداربشه‌به‌نظرتون‌چکارکنن‌

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

دوستان خیلی میان تو تاپیک انرژی منفی میدن. من تاپیک رو قفل میکنم. فعلا برین تاپیک دختر دار شدن و ایشاللا تا فردا صبح تاپیک جدیدمون رو راه میندازم. تاپیک جدید:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5467640/همه-چیز-راجع-به-بارداری-کیت-تخمک-گذاری-دختر-دار-شدن-و-پسر-دار-شدن

با عرض معذرت از تمامی دوستان که مجبوریم همش تاپیک رو قفل کنیم و باز کنیم! ولی تصمیم گرفتم که یک تاپیک جامع ایجاد کنم که همه اونایی که برای بارداری یا دختر دار شدن و پسر دار شدن تلاش میکنن تو اون تاپیک جمع بشیم و همه با هم باشیم. 

لطفا همگی تشریف بیارید اونجا:

ادرس تاپیک جدید:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5467640/همه-چیز-راجع-به-بارداری-کیت-تخمک-گذاری-دختر-دار-شدن-و-پسر-دار-شدن?postId=166310291