2726
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20066 بازدید | 585 پست

من دستام خیلیییی کشیده‌اس ‌

بین خانم‌ها تا خالا ندیدم کسی دست‌هاش بلندتر از من باشه

دست‌هام تقریبا با دست همسرم هم اندازه‌اس

هیچ وقت هم فکر نکردم این یه ویژگی منفیه و خیلی هم دوست دارم دست‌هام رو

تو کارم هم کشیدگی انگشت‌هام امتیاز محسوب میشه

سایز پاهام هم چهل هست، همهههه جور کفشی رو خیلی راحت میپوشم و کلا مشکلب ندارم باهاشون

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
خب عکس بده مگ چیه ادم اینقد بی اعتماد ب نفس. حتما خانم نیستی این تایپبک هم زدی بچه ها عکس دستاشون بذ ...

وا😐😐عزیزم اینترنت پره از عکس و فیلمایی که توش دستای زیبا وجود داره و با یه سرچ میشه پیدا کرد

چرا باید اینهمه سناریو بچینه که شاید بعضی از خانمای نی نی سایت دستشو بزارن و ایشون ببینه و لذت ببره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من انگشتام علاوه بر کشیده بودن تپلم هست یعنی استخون بندیم ریز نیست همه میگن متوسطه واسه همین انگشتام ...

منم انگشتام تپل و کشیدس از نیم رخم اینجوری گولو گولو تو هر بند انگشتم گوشت زده بیرون 😂از دست تمام زنایی که دیدممبزرگتزه هم اندازه دست شوهرمه مشکلیم ندارم خیلی دوسشون دارم 

من راهنمایی بودم انقدرررر غصه میخوردم ک حد نداشت از همون موقعا شروع کردم سوهان زدن شکل ناخونام و الان انگار کاشتن

همیشه هم ناخنان یکم بلندن و لاک میزنم خیلیییی خوشگل میشه 

تازه سبزه ام انچنان دستای سفید و تپلی هم ندارم ولی همه میگن دستات چ نازه نمیدونن ۷ سال زحمت کشیدم روشون😂

یا رقیه

با اجازه اسی

برای درمان کرونا به آخرین تاپیکم مراجعه نمایید.

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

خیلی هم قشنگه هر کی زر زد بزن تو دهنش اعتماد به نفس داشته باش تو زیبایی و اینقدر که تو به دستات فکر میکنی کسی براش مهم نیست

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
منم😁

ای جانم همیشه فکر میکردم فقط من اینجوریم ها😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
خانه نه همزاد هم داشتی نمیدونستی😁 الانم کفشم لقه به پام دستمال کاغذی گذاشتم داخلش 😄😄

ای جانم 😍من پنبه میذارم😂😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
والا منم دنبال پنبه گشتم نتونستم پیداش کنم حالا همیشه جلو چشم بودا آخرش دستمال کاغذی گذاشتم 😁

والا هر چی جلو چشم باشه اون لحظه که لازمش داری یه جوری گم وگور میشه انگار که از اول نبوده اصلا😂😂

خخخخ آره به خدا😁 حالا همیشه شوهرم از اون پنبه فرت فرت میکشید گوشیشو ضد عفونی میکرد به من که رسید گم ...

به پنبه هه بگو برو گمشو همونجایی که بودی از جلو چشمم خفه شو بی خاصیت😂😂

😁😁 نهههه از امروز لازمش دارم طفلی رو😁 از امروز باید آمپول زیر جلدی بزنم دارو خونه پد ضدعفونی نداد ...

آمپول چرا عزیزم بلا به دور باشه ازت

واسه تحریک تخمدانه میخوام ای وی اف کنم دکتر دوازده تا آمپول نوشته باید مصرف کنم دوباره برم پیشش تا د ...

نه عزیزم نداشتیم انشاالله این روزاهم بگذره و  به خواسته ات برسی

2706