2737
2739
عنوان

بختیاری های عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 6695 بازدید | 539 پست
خدا وه گیژت  پ چ بلدی؟

نه گله نه برزگر نه مال دیاره

نه سوار نه کدخدا نه خان دیاره

نه تشی نه چاله ای نه لاش به داره

نه جایی بینم که لامردون به کاره

سر بنم سر دلت وا آه و زاری

بریزم ارس ز تیام سی بختیاری

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
نه گله نه برزگر نه مال دیاره نه سوار نه کدخدا نه خان دیاره نه تشی نه چاله ای نه لاش به داره نه جا ...

هر آنکس که تاریخ را شاهنامه خوانی کند

اگر زن بُوَد باید پهلوانی کند

نگو بختیاری بگو بختیار

نگو سرور من بگو افتخار

بختیاری بودن سیم افتخاره

بختیاری بخدا همتا نداره

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر آنکس که تاریخ را شاهنامه خوانی کند اگر زن بُوَد باید پهلوانی کند نگو بختیاری بگو بختیار نگو سر ...

بزنین. دست قشنگه نه  سی  یو عزیزوم 

شیر. دات. حلالت 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
هر آنکس که تاریخ را شاهنامه خوانی کند اگر زن بُوَد باید پهلوانی کند نگو بختیاری بگو بختیار نگو سر ...

گر ایران زمین بختیاری نداشت. 

گمانم ک از بخت. یاری نداشت 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
برادر من تازگی با یه دختر خانوم بختیاری نامزد کرده 🙂

مبارکه😍😍😍

خب راضی هستید از دختر خانوم؟

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2738
بزنین. دست قشنگه نه  سی  یو عزیزوم  شیر. دات. حلالت

فدات شم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2706