2733
2734
عنوان

کیا فقط شبا به نوزادشون شیر خشک دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7071 بازدید | 88 پست
واسه هر از گاهی خوبه . من توجه میکنم اگه شیر خودمو بد گرف دیگه شیر خشکو قط میکنم

اره منم میخوام واسه زمانهایی که ارایشگاه باشگاه جایی خواستم برم که البته باشگاه رو کرونا منتفی کرد😂اخه تنها شیر مادرم سخته همش اویزونتن وابستن باید  زیر سینه بخوابن سخته  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من شب وقتی خواب بودم شیرخشک دادم و دیدم کم کم روز سینه مو نمیگیره.دکترش گفت حتی توی خوابم متوجه میشن ...

ابجی من وقتی خودش بی خواب بود اصلاااا شیر نداشت . میگف هرچقد شیر افزا بخورم نمیاد . مگه اینکه بخوابم .

چون بچش خیلی اذیت میکرد .خوابش خیلی کم شده بود . این نکته رو هم  یادت باشه ک خوب بخوابی . وقتی بچه خوابه تو هم بخواب

خدایاشکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر منم بعد ۶ ماه ک غذا کمکی بیاد  وزن میگیرن خود بخود . سعی کن شیر خودت زیاد باشه ک سیر شه ...

بچه ی اولم کلا وزنگیریش کمه. سه سال و نیمه 10کیلو. ژنتیکی این مدلیه. ظریف و عروسکه دیگه.  

Iگه بخواب شیر خشک بدی باید شیشه پستونکی انتخاب کنی که خیلی آروم شیر ازش بیاد نه اینکه راحت بره تو دهنش...چون شیر از سینه مادر با مکش نوزاد میاد بیرون باید یاد بگیرن محکم مک بزنن اما از شیشه راحت و بی دردسر...واسه همین احتمالش هست بعد یکی دو بار شیشه خوردن دیگه سینه رو ول کنه.... پس هر جا رفتی بگو سر شیشه ای می‌خوام که سوراخش جوری باشه که حالت نیم قطره یا یک قطره ازش بیاد و راحت نباشه خوردنش

2731
اره منم میخوام واسه زمانهایی که ارایشگاه باشگاه جایی خواستم برم که البته باشگاه رو کرونا منتفی کرد😂 ...

همین . دقیقا منم تو فکر باشگام . قبل بارداری عادت داشتم . ان شاالله ای مریضی ک بره حتما بعد زایمان باید برم . واسه روحیه خیلی خوبه . افسردگی نمیاد سراغ ادم

خدایاشکرت
2738
همین . دقیقا منم تو فکر باشگام . قبل بارداری عادت داشتم . ان شاالله ای مریضی ک بره حتما بعد زایمان ب ...

انشالا که بره ولی تا ۴ماه حداقل نباید ورزش کنی ممنوعه پیاده روی مجازه فقط 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اوف سر کار رفتن دیگه واقعا سخته .خدا کنه باز مث قبل اروم و شاد باشی . با این فکرا خودتو درگیر نکن. ح ...

اوه

منم بچم دختر شد

بابای خودم بهم گفت یکم گرمی میخوردی بچت پسر شه

پدرشوهرم گفت تو تبعت سرد بوده بچت دختر شده

پدربزرگ همسرم میگفت زنای قدیم همه شون هنرمند بودن دوقلو پسر میزاییدن

و... 

فک کردن ب همینا اذیتم کرد

تو دیگه ب این چیزا فکر نکن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
اوه منم بچم دختر شد بابای خودم بهم گفت یکم گرمی میخوردی بچت پسر شه پدرشوهرم گفت تو تبعت سرد بوده ...

من ک ندیده عاشق دخترمم😍 تو این شهر غریب همدمم میشه😍 مهم اینه خودم از ته دل راضییم الهی شکر

تا خدا نخاد طبع و ای چیزا کاری نمیکنه . اخر سر خداس ک تصمیم میگیره به کی چی بده

خدایاشکرت
روزی یه بار بش شیشه دادی،؟

آره فقط شبا ..وقتی خیلی گریه میکرد ...میترسیدم گرسنه باشه

دیگه بعدش رفتم شیشه تامی تیپی خریدم این یکی دیگه راحت نمیاد تو دهنش. واقعا باید مک بزنه

البته گریه ش هم از گرسنگی نبود دلشون درد میگیره 

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا