2726
عنوان

صورتم پر جوش شدهههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 34 پست
ببین عزیزم اولا کلیندامایسین و اریترومایسین موضعی نباید بدون تجویز پزشک بزنی چون آنتی بیوتیکه ثانیا ...

میدونی روی جوش‌  چرکی کلیندامایسین اثر میکنه اما اینا فک کنم هشتاد درصد ب خاطر بنده فک کنم پوستم نازک شده انقد تند تند انداختم چون از بعد بلوغ تک و توکی جوش میزدم انقد افتضاح تا حالا نبودم کل صورت میریزه بیرون و قشنگ تا جاییه ک بند میخوره براهمون خودم حس میکنم فقط علتش همونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی روی جوش‌  چرکی کلیندامایسین اثر میکنه اما اینا فک کنم هشتاد درصد ب خاطر بنده فک کنم پوست ...

ببین اینا بخاطر حساس شرن پوست و همچنین موی زیر پوستیه

بهترین کار اینه که کلا بند نندازی ولی خب اگر انداختی ژل بعد از اپیلاسیون سینره بخر بعد از اینکه بند انداخت بلافاصله بعدش (نگو برم خونه همونجا توی ارایشگاه) یه پد الکل به صورتت بزن که ضد عفونی بشه بعد همون ژل رو بزن ۲۰ دقیقه بعدش بشور بعدش آبرسان بزن

آبرسانت رو مرتب روزانه بزن

و اینکه برای جلوگیری از زیر موستی شدن باید مدام صورتت لایه برداری بشه که مو زیرش گیر نکنه و جوش بشه

لایه بردار هیدرودرم بنظرم خوبه برای پوست چرب مناسبه یه روز درمیون باهاش لایه برداری کن

2728