2733
2734
مثلا طلا از ۲۰۰میره ۵۰۰ بعد ۱ ماه رو ۴۵۰ میمونه این ارزونی ماهست

آره واقعا این از صدتا گرونی بدتره.در واقع ارزونی در کار نیس فقط ما از لحاظ روانی قیمتو میپذیریم کم کم همه این قیمتا برامون عادی میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره واقعا این از صدتا گرونی بدتره.در واقع ارزونی در کار نیس فقط ما از لحاظ روانی قیمتو میپذیریم کم ک ...

دقیقا بعد همه میگن ارزون شده 😶

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2728
کرونا واکسن آنچنا موثری نخواهد داشت ویروسش ماهیتش شبیه ویروس ایدزه وجهش پذیره ،ویروسی که جهش پذیر با ...

ولی هنوز معلوم نیست تغییر ماهیت میده ها 😬چیزی در این باره نمیگن .فقط تو افراد مختلف عوارض متفاوتی داره نشون میده.

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2738
ولی هنوز معلوم نیست تغییر ماهیت میده ها 😬چیزی در این باره نمیگن .فقط تو افراد مختلف عوارض متفاوتی د ...

تغییر ماهیت دادنش ثابت شده،اون چیزی که اوایل در چین مشاهده شده خیلی با الان فرق داره،حتی ویروس ماه اردیبهشت ایران نسبت به خرداد وتیر شدیدا تغییر ماهیت داده وتهاجمی شده کاملا از وضعیت بیماران وافراد فوتی مشخص هست

دوستان واکسن کرونا ساخته شده تا پاییز یا زمستان میرسه دست مردم به نقل از دکتر مردانی متخصص بیماریهای ...

واکسنی درکارنیست،ماحتی دارو موثر پیدا نمیکنیم به مریض بدیم فقط داریم آزمون وخطا میکنیم

2706