2726
عنوان

جاریم بارداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 37 پست

کاملا درکت میکنم. منو دختر عموم دوتامون غریبه شوهر کردیم. شوهرامون پسر خالن. اون حامله شد این بچش دنبا میاد. ولی منه بدبخت هرماه میرم دکتر در آرزوی بارداری. 

حسودیش نمیکنم ولی میگم چرا من نباید به راحتی بقیه بچه دار شم. چرا من باید این همه سختی و هزینه کنم واسه بارداری آخرشم با یه بی بی چک منفی روبه رو شم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

كاملا حق داري عزيزم 

با اينكه تو شرايط تو نبودم ولي بهت حق ميدم 

الهي كه به حق پاكي همه نوزادا خدا دامنت و سبز كنه 

خيلي خيلي زووووود 

يه جوري كه اصلا نفهمي چجوري باردار شدي🙏🙏🌺🌺

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
ببخشید چند سالتونه؟ مشکل ناباروریتون از چیه؟

۳۶...همه چیم به هم ریخت..چهار پنج ساله بر اثر یه شوک تخمدونام از کار افتادن تقریبا

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
2728

20 سالم بیشتر نیس. انقد خسته شدم از بس رفتم دکتر آزمایشگاه سونو. دخترای همسن من چه میدونن فولی چیه آندومتر چیه لتروزل چیه. ولی بازم به خودش توکل دارم میدونم نا امید نمیکنه

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
۳۶...همه چیم به هم ریخت..چهار پنج ساله بر اثر یه شوک تخمدونام از کار افتادن تقریبا

عروس عموم هم همین مشکل رو داشت یه بار رفت سونوگرافی بده ببره دکتر گفتن 40 روز بارداری. دکترش گفت یه شوک دیگه بهت وارد شده و تو نفهمیدی. 5 سال متظر بود الان پسرش یک ماهشه

تیکرم واقعی نیست،میخوام ببینم تا کی باردار میشم،بعد عوض میکنم،یه صلوات بفرست برام فرستادی لایک کن منم بفرستم برات😙

یکی از دوستان من ۵ ساله ازدواج کرده 

اونم خیلی اذیت شد سر این قضیه خیلی مشکلات مختلف هم داشت از پلیپ رحمی و کیست و لوله های بسته تا ذخیره تخمدان به شدت کم ،هرکاری هم کرد اما نشد که نشد اصلا دوست نداشت بره سمت آی وی اف

ولی بالاخره انجام داد الان بارداره

شماهم مطمئن باش خداوند یه راهی جلو پاتون میذاره

انشاالله به حق امام رضا حاجتتون رو بگیرید