2733
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم ...کرم حموم و دسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 17946 بازدید | 64 پست
اره توی دستشوییمون هست با اینکه نوسازه خونمون من که همش دارم با اب وایتکس میشورم کمتر شده اما بازم ه ...

سلام خانمی من مشکل کارمو پیدا کردم و خداروشکر کرما ریشه کن شد

ببین ما خونمون سه طبقس ک ی سویت کوچیک بالا داریم ک پدرشوهرم بیشتراوقات اونجاس اون رعایت نمیکنه تفاله چای و کلی آشغال میریزه و راه اب و اشپزخونه خونه من گرفته بود ک کرما از حموم دسشویی بیرون میمدن من دوتا جوهر نمک چارلیتری با لکه پاکن قاطی کردم و ریختم توی حموم و دسشویی و اشپزخونه وراه اب طبقه سوم  و پلاستیک گذاشتم شب تا ظهرفردا  بعدم با این تلبه ها ک مال لوله باز کنن اونقد کرم مرده و اشغال بالا اومد بعدم شیلنگ آب جوش و گذاشتم توی راه اب تا کامل باز شد 

توهم ببین کدوم راه اب خونه گرفتس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمی من مشکل کارمو پیدا کردم و خداروشکر کرما ریشه کن شد ببین ما خونمون سه طبقس ک ی سویت کوچیک ...

سلام عزیزم کرمایی که شمامیدیدین سفیدوتپل بودسرشون یه کوچولوسیاه بود؟اگه اینطوریه علت وجودشون چی بودمن حموم دسشوییم یکیه امالوله حموم به سمت کوچس دسشویی توفاصلابه امااونروز۶.۷تاازاونادیدم توحموم یدونه ام توبالکن بودخیلی پیترسم

2728