2737
2734
عنوان

غلط املایی بیداد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 43 پست
منم متنفرم...  واینک هرکس ک میخواد باشه غلط املاییشو ب روش میارم

من یکی دوبار غلط گرفتم، طوری برخورد کردند که دیکه غلط کردم غلط بگیرم..

آنچنان حق به جانب بهم گفتن: به تو چه؟ که دیگه سکوت اختیار کردم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکی دوبار غلط گرفتم، طوری برخورد کردند که دیکه غلط کردم غلط بگیرم.. آنچنان حق به جانب بهم گفتن: ...

من نمیگم چون نمیخوام دل کسی بشکنه ولی خوب..حرصم میگیره

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
2731

من که معلم اولم ناخوداگاه رو حروف و املا  بدجور حساسم 

والا با اینکه بچه هام اول هستن حتی تشدیدم باید سر همون حروف بذارن از بس که تاکید میکنم و حساسم

غلط املایی که جای خود😣

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
اکثرا خانمهای اینجا خیلی از کلمات رو هم اشتباه تلفظ میکنند هم اشتباه تایپ میکنن و جالبه که از همدیگه ...

حالا همین خانمها از عالم ادم ایراد میگیرن، از دکتر و پرستار و معلم بگیر... شدیدا هم روشنفکر و فمینیست هستن. 

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
وااای😅

من بیشتر از غلط املایی روی اشتباه خوندن اشعار حساسم

من به شدت اهل شعر و ادبم و احترام خاصی نسبت به اشعار فارسی قائل هستم

اینه که با عرض پوزش لازم دونستم بگم امضای شما درستش میشه (آواز دهل شنیدن از دور خوش است) 

😂شرمنده ها🙈

این شعر از خیامِ بزرگ هستش

گویند کسان بهشت با حور خوش است 

من میگویم که آب انگور خوش است 

این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار

کاواز دهل شنیدن از دور خوش است

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
بگو فعلا داری بامن حرف میزنی واینک میخوام جلو من ابروت رفت جلو باقی نره 

والا من معلم هستم، بیشتر هدفم این بود که طرف یاد بگیره، اونم که خیلی بد برخورد کردن، دیگه کاری ندارم...

متاسفانه سطح فرهنگ در نی نی سایت، بر خلاف ادعاهامون خیلی پایینه

والا من معلم هستم، بیشتر هدفم این بود که طرف یاد بگیره، اونم که خیلی بد برخورد کردن، دیگه کاری ندارم ...

اره میدونم من اگه به کلمه ای حتی یک درصد شک داشته باشم که درسته یانه نمینویسم ونمیفرستمش

اما هرکس چه بزرگتر چه کوچیکتر. غریبه یااشنا فرق نداره غلط املایی داشته باشه توی جوابم به حرفش اون کلمه رو با شکل صحیحش میارم تا متوجه بشه 

من بیشتر از غلط املایی روی اشتباه خوندن اشعار حساسم من به شدت اهل شعر و ادبم و احترام خاصی نسبت به ...

عزیزم خواهش میکنم..منم بعد از نوشتن امضا متوجه شدم یه کلمه جا انداختم ولی برگشتم گفتم من و  خیام نداریم که .اینجوری هم بدک نشده😅😅😅

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
خودش عمدا غلط نوشته بود بابا

باشه بابا! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
عصبانی نشو بابا

مگه تو نوشتی بابا عصبی بودی ک من مث خودت ج دادم عصبی باشم؟! 😂 ارزش اعصابم خیلییی بیشتره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊