2737
2734
عنوان

اینا مهمون بیاد خونه شون کجا میشینن

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ببخشید لایکت کردم بعد دیدم نوشتی خوشت نمیاد❤

خواهش عزیزم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
خونه خواهرمم اینطوریه ، واقعا مسخره هست ،یه بار مهمون زیاد اومده بود پتو انداخته بودن رو پارکت خوابی ...

همین میگم ی سریا میگن مهمون نمیاد یا کم ،اتفاقه دیگ ممکنه یهو کلی ادم بریزه خونه ت

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728
😂والا مثلا مهمون بیاد خونه ت بخواد بخوابه رو زمین باس بخوابه؟ این خونه ها یعنی نه به مهمون😐

اتاق مهمان دارن عزیزم

میز ناهار خوری بزرگ دارن 

و اینکه سفره نمیندازن سلف سردیس میکنن هرکی میره رو مبل نیشینه غذا میخوره

سبک زندگیشون متفاوته 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
امضات لایک نکنیم مگر اینکه خودت بگی ؟؟ مثلا میای میگی لایکم کنید ؟؟

اره الکی لایک میکنن بدم میاد ،یجایی لازم دارم رجوع کنم ب تاپیک قبلی میگم لایک کنن

اتاق مهمان دارن عزیزم میز ناهار خوری بزرگ دارن  و اینکه سفره نمیندازن سلف سردیس میکنن هرکی می ...

اوکی من همون سفره گفتم:/ ما هنوز صمیمیت دور سفره داریم

2738