2703
2553
عنوان

خدا چرا بهم نگاه نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 26 پست
منم مادر نداشتم از۱۳ سالگی از ۱۰سالگیم پدر ولی هیچوقت نذاشتم حس بدبختی بهم دس بده

چیکار کنم شوهر بد دارم من همش 19سالمه

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مادر نداشتم از۱۳ سالگی از ۱۰سالگیم پدر ولی هیچوقت نذاشتم حس بدبختی بهم دس بده

افرین. دختر قوی همیشه وجود ادمایی مثل شما باعث شادیم میشه🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2720
خیلیاهم هستن پانمیشن برن مشکلاتشون حل کنن توقع دارن خدابیاد براشون حل معلومه ک نمیکنه

دقیقا هستن اونایی ک تلاش هم کردن توقع زیادم نداشتن اما نشده اون موقع سریع میگن حکمت خداس پ اونهایی ک هیچ کاری نکردن و همه چی بش رسیدن این حکمت خدا بوده؟

خداوند مهربان دائم الفضل است.

نهایت مهربانی

اما مشکلات معمولا یا کفاره ی گناهان هستند یا برای رُشد روح ما.

در هر صورت مورد توجه خداوند هستی.

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده، و پروردگار تو آماده کردن تو رو برای اون دنیا در اولویت میدونه.

اما در کنار این مباحث،باید بگم ،قوانینی هم هست که رعایتشون ،برامون مفیده:یکی نیکی به پدر مادر،رعایت حق الناس،غیبت نکردن،دل کسی رو نشکوندن و نیاز دیگران از ما رو برآورده کردن و....

که بر عکس این موارد،خیلی مشکلات در زندگی به وجود میاره.

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع:امانتهای الهی رو گوش بده 

همینطور:رشد و قدرت در سایه ی سختی ها رو 

آدرس کانالشون تو امضاء هست 

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

ببخشید پر حرفی کردم 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
دقیقا هستن اونایی ک تلاش هم کردن توقع زیادم نداشتن اما نشده اون موقع سریع میگن حکمت خداس پ اونهایی ک ...

اینا کلا ی داستان داره شمابرو ویس هایی ک راجب رسیدن ادم ب چیزایی ک میخوادرو گوش کن ک میفهمی همه چی دست خود ادمه.خدا هیچوقت بد بندشونمیخواد.قبول دارم ادم باید تا ته خط تلاششو بکنه بعد اگ نشد بگ خدا.ولی مردم اب ازگلشون پایین نمیره میگن ای خدا.خیلیااینطورن.منم تقریباهمینطورم میدونمم اشتباس 

2714
اگ حس میکنی بده درست بشونیس طلاق بگیر اگ الکی داری غرمیزنی ک خودتو درست کن ببین مشکلت چقد حاده

طلاق  بگیرم کجا برم

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من
اینا کلا ی داستان داره شمابرو ویس هایی ک راجب رسیدن ادم ب چیزایی ک میخوادرو گوش کن ک میفهمی همه چی د ...

میدونم همه چی دست خودادمه قسمت و حکمت فقط بهانس اما وقتی همه تلاشتو کردی ونشده چی یه چیزی انگار مانع میشه ک نمیفهمم چیه

میدونم همه چی دست خودادمه قسمت و حکمت فقط بهانس اما وقتی همه تلاشتو کردی ونشده چی یه چیزی انگار مانع ...

اره میفهمم چی میگی.اخه داستان زندگی کردن خیلی پیچیدس میدونی هرقدمی ک برمیداری هرکلامی ک ب زبون میاری هرفکری ک میکنی ی جای زندگیت نتیجشو میبینی فکرمیکنم دلیلش اینا باشه.وقبول دارم ک بعضی موارد هم ممکنه ازمایش الهی باشه چون توقران اومده این .ولی نباید هرچیزی و ب ازمایش الهی بچسبونیم.مثل مریضی میتونی امتحان باشه ومیتونه هم نتیجه افکار منفی و انرژی منفی باشه.

میدونم همه چی دست خودادمه قسمت و حکمت فقط بهانس اما وقتی همه تلاشتو کردی ونشده چی یه چیزی انگار مانع ...

وقتی تاته خط رفتی و همه جوره مایع گذاشتی و واقعا انجام دادن اون کار ازتوان انسان خارج بود شک نکن خواسته خداس اونجا.ولی بازم بافرستادن انرژی های مثبت میتونی حلش کنی همون امید ب خدا