2726
عنوان

کرونا کرونا کرونا وباز هم فکر و خیال

| مشاهده متن کامل بحث + 3254 بازدید | 159 پست
خب بشوریم. مامانم که میره بیرون برمیگرده لباسارو در میاره خودشم میره حموم دارم دق میکنم تنهایی

منم تهرانم .خرید خونه هم خودم میرم .ولی لباسامو که باهاش بیرون میرم تو کمد دم در میزارم .و نمیشورم بعد از چند ساعت دیگه ویروس رو لباس نیست.گفتن لباس تا ۵ ساعت الودست.وقتی میام خونه یه پارچه اداختم تو مسیر .از رو اون میرم تو  روشویی و دست وصورتمو و پاهام رو میشورم .و اون پارچه رو هم جمع میکنم دیگه خونه هم الوده نمیشه.سخت نگیرید با این کار ما هیچکدوم خونواده نگرفتیم.اصلا حمام لازم نیست.فقط ماسک بزنید دستکش دیگه الان میگن نزنید بهتره چون تو خرید پر از الودگی میشه.ولی خود دست الوده بعد ۵ دقیقه بخاطر گرمای بدن ویروسش میمیره ولی رو دستکش طولانی میشه.پس زندگی رو به خودتون سخت نگیرید.برید بیرون عینک بزنید یا تلق به صورت داشته باشیدو ماسک.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
منم تهرانم .خرید خونه هم خودم میرم .ولی لباسامو که باهاش بیرون میرم تو کمد دم در میزارم .و نمیشورم ب ...

با چی بریم عزیزم من ماشین ندارم. با اسنپ میرفتم یا تاکسی. مشکل اصلیم اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی من پرستارم و از بیمارم کرونا گرفتم الانم ۸روزه ک مثبت شدم داروهامو میخورم و خوبم تاحدودی کمر درد ...

گلم شما ک پرستاری میگی برای بدن درد و تب لرز مادرم چیکار کنه؟ 

جواب تستش مثبت بوده ولی جواب سی تی اسکن میگ ریه هنوز درگیر نشده 

چیکار کنیم خوب بشه؟ راهنماییم میکنی لطفا 

2728
منم از دیروز علائم گلو درد و گوش درد دارم و قلبم تیر میکشه اما تنگ نفس ندارم. لطفا راهنماییم کن چی ...

عزیزم قرص ویتامین سی روزی یک عدد زینک پلاس ویتامین دی ،شربت دیفن هیدرامین کامپاند اول قرقره کن بعد قورت بده ،قرص جوشان روزی دوبار 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
گلم شما ک پرستاری میگی برای بدن درد و تب لرز مادرم چیکار کنه؟  جواب تستش مثبت بوده ولی جواب سی ...

عزیزم برای تب قرص استامینوفن بده بهش ،زیاد بدنشو نپوشون و سوپ و مایعات فراوان بده اب هویج خوبه 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

سایت هست اینجا برای خرید ماسک پزشکی 3 لایه

یادآوری مهمی است که در زمینه همه گیری COVID-19  ، همه ، صرف نظر از استفاده از ماسک ، باید:

جلوگیری از گروه های مردم و فضاهای شلوغ.

فاصله جسمی حداقل 1 متر از افراد دیگر بویژه با بیمارانی که باید حفظ شود.

اگر دستها به وضوح کثیف نیستند ، یا صابون و آب ، دست خود را مرتباً تمیز کنید.

هنگام سرفه یا عطسه ، بینی و دهان خود را با آرنج خمیده یا کاغذ بپوشانید ، بافت را دور ریخته و بلافاصله پس از استفاده دستان خود را تمیز کنید.

از لمس کردن دهان ، بینی و چشم خودداری کنید.

مهمتر از همه ، از پیشرفت بیماری آگاه باشید ، به مقامات محلی و توصیه های آنها توجه کنید و بهترین شیوه ها را دنبال کنید و تشویق کنید.