2733
2734
من آزاد کردم کدبورسی م دارم چیکار کنم هیچی بلد نیستم؟

تواین سایت که بری مد ملی تو بزنی میتونی سهام هات رو ببینی، حالا هر کارگزاری که باشی، اون برنامه ای که داره وقتی واردش بشی، اون سهام ها وارد پرتفویتون شدن اگه نشدن بعدا میشن، اگر هم دوست دارین یه مقداری پول به حساب کارگذاریتون واریز کنین، بعد تو تنظیمات گزینه ای که کارگزاری خودش خودکار عرضه اولیه میخره رو فعال کنین، تا اگه عرضه اولیه ای بود براتون بخره اگه دوست دارین. 

واسه سهام عدالت هم هیچ کاری نکنین فعلا فقط نگاشون کنین😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تواین سایت که بری مد ملی تو بزنی میتونی سهام هات رو ببینی، حالا هر کارگزاری که باشی، اون برنامه ای ک ...

آخه جالب اینجاست من سجام ثبت نام کردم رفتم احراز هویت بعدش پرسید کارگزاریت چیه گفتم انتخاب نکردم.فرداش دیدم کدبورسی اومد بهم  اس شد.الان بدون کارگزاری کدبورسی دارم چیکار کنم؟کار گزاری چه جوری ایتترنتی ثبت نام کنم؟؟

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2728
تواین سایت که بری مد ملی تو بزنی میتونی سهام هات رو ببینی، حالا هر کارگزاری که باشی، اون برنامه ای ک ...

ممنونم از راهنماییت گلم.فقط دوتا سوال دارم

2738

[QUOTE=139635744]بله بپرس[/QU

سوالام همونا بودن😊ممنونم .من کلا تو باغ بورس نیستم الکی آزاد کردم🙄قصد داشتم بفروشم بخاطر این بیشتر.قیمتی م نداره